Svátek má Havel

Antonín Bezrouk

Antonín Bezrouk

Právě hraje:
JAREK NOHAVICA
PŘEVEZ MĚ,PŘÍTELI

13:00 - 18:00

Živé vysílání

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.

Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých jezdců, si získal za tu dobu u našich posluchačů velkou oblibu a našel si svém pravidelné místo ve vysílání Country Radia.

Součástí pořadu jsou i odpovědi na dotazy našich posluchačů a informace o zajímavých akcích, výstavách či závodech, které se v tu dobu pořádají a kam je možné se za koňmi vydat.

Milovníci koní, a nejen oni, by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout v pořadu do světa koní, možná někdy i v netradičním pojetí.

Každou středu od 18.30 hodin s reprízou každý pátek od 18.45 hodin vás pořadem Koně na Country Radiu provádí Bára Hejhalová a Milan Schmidt.

Své dotazy a náměty můžete našim moderátorům pořadu psát na: kone@countryradio.cz

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 251 024 111