Svátek má Blanka

-2/-3 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
KAMELOT
JÁ ZAS JAK DŘÍV

Akce

COUNTRY KALENDÁŘ 2024

COUNTRY KALENDÁŘ 2024

Hrdinové komiksových westernů v obrazech z ruky našeho dvorního výtvarníka Dana Růžičky může zdobit Váš „vigvam“ po celý příští rok 2024. Využijte této jedinečné šance obdarovat sebe i své nejbližší dárkem v podobě ručně kreslených obrazů.
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable 1. zaslání na dobírku: ...

TRAMPSKÉ TAMTAMY

TRAMPSKÉ TAMTAMY

Ahoj kamarádi, všechny milovníky trampské písně zdraví Kuba Jiroušek, váš průvodce novým pořadem "Trampské tamtamy", vysílaného každé úterý od 19:00-20:00 hodin. V pořadu se budeme vedle tradiční i nové trampské hudby věnovat také tomu, co se ve světě trampů právě děje.
Moderuje Jakub Jiroušek Archiv pořadu:   Můžete se těšit na zajímavé hosty, hudební skupiny a samozřejmě na spoustu dobré muziky. ...

COUNTRY FONTÁNA 2024

COUNTRY FONTÁNA 2024

Vážení posluchači, festivaly "COUNTRY FONTÁNA" se uskuteční až v červnu příštího roku, ale již nyní můžete někoho z vašich blízkých potěšit dárkem... a to vstupenkou za vánoční cenu. V Praze se setkáme v sobotu 1. června od 10:00hod. na Štvanici, v Plzni v sobotu 8. června od 13:00hod., v Brně v sobotu 15. června od 13:00hod. v areálu bývalého pivovaru Řečkovice a v Ostravě v sobotu 22. června od 13:00hod. v areálu Slezskoostravského hradu.
...

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu


Stáhněte si do svého chytrého mobilu novou aplikaci Country Radia a ihned budete vědět, co se u nás děje. Mobilní aplikace už nepoužívají jen odborníci, nadšenci a hračičkové, ale stovky tisíc běžných uživatelů chytrých mobilů a tabletů. Aplikace ke stažení zde .

COUNTRYSHOP

COUNTRYSHOP

Blíží se Vánoce a pěkný dárek od Country Radia pro své nejbližší či kamarády je nejlepší volbou. V nabídce máme kalendář 2024, hrnky, půllitry, deštníky, trika. Více na adrese:
 

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 210 323 333