Svátek má Vratislav

2/-3 °C

Miloš Keller

Miloš Keller

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

14:00 - 18:00

Živé vysílání

Inzerce

Mapa pokrytí

Mapa pokrytí signálem Coutry Radia

 

Kontakty na regionální obchodní oddělení

Praha (region Praha a Severozápad) Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
Simona Němcová 605 221 584 Simona.Nemcova@media-club.cz
Mgr. Eva Marková 606 611 878 Eva.Markova@media-club.cz
Mladá Boleslav (region Střední Čechy a Severovýchod) Jana Palacha 1025, 293 01 Mladá Boleslav
Jiří Škvára 777 179 989 Jiri.Skvara@media-club.cz
Liberec (region Severovýchod) Doubská 997, 460 06 Liberec
Martina Fotrová 724 621 384 Martina.Fotrova@media-club.cz
Pardubice (region Východ) Kpt. Bartoše 499, 530 09 Pardubice II
Jindřich Poláček 702 203 997 Jindrich.Polacek@media-club.cz
Hradec Králové (region Východ) Akademika Heyrovského 1178/6, 500 03 Hradec Králové
Juraj Sásik 775 621 437 Juraj.Sasik@media-club.cz
Plzeň (region Západ) Husova 58, 301 00 Plzeň
Veronika Nágrová 724 621 308 Veronika.Nagrova@media-club.cz
České Budějovice (region Jih) U Výstaviště 15, 370 05 České Budějovice
Martin Kašpárek 776 271 261 Martin.Kasparek@media-club.cz
Brno (region Morava jih) Šumavská 461/15, 602 00 Brno
Zuzana Žáčková 724 205 711 Zuzana.Zackova@media-club.cz
Zlín (region Morava východ) třída Tomáše Bati 385 (budova VITAR), 763 02 Zlín – Louky
Mgr. Jiřina Dočkalová 776 849 765 Jirina.Dockalova@media-club.cz
Ostrava (region Morava sever) Starobělská 13, 700 30 Ostrava-Zábřeh
Renáta Stoszek Štarhová 602 538 943 Renata.Starhova@media-club.cz

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 210 323 333