Svátek má Blanka

-2/-3 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

Články

COUNTRY FONTÁNA 2024

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, festivaly "COUNTRY FONTÁNA" se uskuteční až v červnu příštího roku, ale již nyní můžete někoho z vašich blízkých potěšit dárkem... a to vstupenkou za vánoční cenu. V Praze se setkáme v sobotu 1. června od 10:00hod. na Štvanici, v Plzni v sobotu 8. června od 13:00hod., v Brně v sobotu 15. června od 13:00hod. v areálu bývalého pivovaru Řečkovice a v Ostravě v sobotu 22. června od 13:00hod. v areálu Slezskoostravského hradu.
...

105 let trampingu s Frantou Hackerem

{clanky.NAHLED}

Kapelník K.T.O. a emeritní šerif osady Ztracená naděje Franta Hacker pro vás připravuje každý třetí pátek v měsíci pořad věnovaný více než 100leté tradici trampského hnutí u nás. Františkovo vzpomínání vás zavede na slavné potlachy, hudební večery a přiblíží osudy významných osobností trampingu.
Premiéra třetí pátek v měsíci od 19.00hodin. Repríza hned další den v sobotu od 20.00hodin a následně z neděle na pondělí od půlnoci.

COUNTRY RADIO ZAHÁJILO VYSÍLÁNÍ NA AM 639kHz

{clanky.NAHLED}

Rozhlasová nabídka v pásmu středních vln se dnešním dnem výrazně zkvalitnila spuštěním vysílače z nejvyšší stavby Česka, vysílače v Liblicích u Českého Brodu. Nově naladíte rozhlasové vysílání Country Radia na AM kmitočtu 639kHz s výkonem 20kW. Vysílací anténou je současná dvojice anténních stožárů o výšce 355m.
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ...

COUNTRY KALENDÁŘ 2024

{clanky.NAHLED}

Hrdinové komiksových westernů v obrazech z ruky našeho dvorního výtvarníka Dana Růžičky může zdobit Váš „vigvam“ po celý příští rok 2024. Využijte této jedinečné šance obdarovat sebe i své nejbližší dárkem v podobě ručně kreslených obrazů.
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable 1. zaslání na dobírku: ...

PÍSNIČKY K PROBOUZENÍ

{clanky.NAHLED}

Každý všední den od 6 do 7 hodin. Chcete si zpříjemnit ranní vstávání oblíbenou písničkou? Chcete být první, kdo hned ráno pošle přání k svátku či k narozeninám vašim kamarádům? Vyberte písničku a napište přání či vzkaz.
Vstáváte brzy? Jsme v tom s vámi již od 6 hodin. A můžeme vám vylepšit časné ráno vaší oblíbenou písničkou. Písničky k probouzení vysíláme každé všední ráno od 6 do 7 hodin. Objednávky odesílejte na email: ...

BLESKOVKA S FIRMOU ORLING

{clanky.NAHLED}

Od 4. - 8. prosince mezi 8 - 9 hodinou a 13 - 14 hodinou soutěžíme o kloubní výživu, doplněk stravy Geladrink. Tentokrát budete moci vyhrát novinku, Geladrink Extra, který spojuje bohatou historii ve formě kolagenních peptidů s nejnovějšími poznatky z výživy kloubů a je určený všem, kteří potřebují kloubní výživu extra silnou! Zodpovíte-li správně otázku našeho moderátora, okamžitě vyhráváte.
Normal 0 21 false false false ...

TRAMPSKÉ TAMTAMY

{clanky.NAHLED}

Ahoj kamarádi, všechny milovníky trampské písně zdraví Kuba Jiroušek, váš průvodce novým pořadem "Trampské tamtamy", vysílaného každé úterý od 19:00-20:00 hodin. V pořadu se budeme vedle tradiční i nové trampské hudby věnovat také tomu, co se ve světě trampů právě děje.
Moderuje Jakub Jiroušek Archiv pořadu:   Můžete se těšit na zajímavé hosty, hudební skupiny a samozřejmě na spoustu dobré muziky. ...

Čapek show

{clanky.NAHLED}

Milí přátelé, máme pro vás skvělou zprávu - nejčerstvější novinky ze světa bluegrassu a country, to je nový pořad Čapek show! První sobotu v měsíci od 10.00 dopoledne si nalaďte Country Radio! Čapek show bude Vaší přímou linkou z Nashvillu, ve které vám Rosťa a Iva Čapkovi přiblíží dění v kolébce bluegrassu a country, uslyšíte rozhovory s hvězdami tohoto žánru a samozřejmě skvělou hudbu, kterou jsme pro vás osobně vybrali.
V sobotu 2. ...

VÍKEND COUNTRY RADIA

{clanky.NAHLED}

Jako každý první víkend v měsíci, budeme i ten první prosincový na Country Radiu hrát dle výběru našich posluchačů. Připojte se také a pošlete hezký hudební dárek přátelům, známým, příbuzným a nebo třeba potěšte sami sebe svou oblíbenou písničkou. Pro vás pro všechny je tu „Víkend písniček na přání“.

POLEDNÍ SIESTA

{clanky.NAHLED}

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 2.12. v tomto čase vypravíme na hory.

KARAVANA

{clanky.NAHLED}

Hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové i opomenuté písničky v širším spektru folk a country hudby. Každý druhý pátek v měsíci od 19.00-20.00hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1.00 hod. Písničky z Karavany pak uslyšíte jako písničky týdne.
Na hudební scéně se objevují nové skupiny a  interpreti, kteří již vyprodají koncerty, jsou žádáni na festivalech, prodávají CD  a oslovují široké publikum na Youtube a ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

{clanky.NAHLED}

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých ...

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

{clanky.NAHLED}

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou neděli mezi 19:00 - 20:00 hodinou bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.
"Zdravíčko, doktore!" - Nestyďte se zeptat. Zeptat se prostřednictvím pořadu "Zdravíčko, doktore!" můžete i vy. Na adresu pořadu, ...

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

{clanky.NAHLED}


Jo! Za první republiky... To se jezdilo pěkně vlevo... Svatojánské proudy hučely jak ňáká Nijagára a v Jedový chýši to prostě žilo! Dostaveníčko s první republikou - PREMIÉRA každý čtvrtý pátek v měsíci v 19 hodin se skupinou Patrola - Šlapeto na Country Radiu , repríza následně v pondělí 0:00 .   archiv pořadu na  

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 210 323 333