Svátek má Irena

10/4 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
MARIEN
CESTOU ZA TEBOU

Články

Hudební pohár Country Radia

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, děkujeme vám, že jste vybrali 33 hitů v naší soutěži „Hudební pohár Country Radia". Těchto 33 hitů vydáme na 2CD k letošním 33. narozeninám rádia. Poprvé ho získáte na našem festivalu Country Fontána 1.6. v Praze na Štvanici.
Kdo z vás by se chtěl ještě dále zapojit, může vytvořit motiv k 33. narozeninám Country Radia, který použijeme na obal CD. Deset nejlepších odměníme dárkem od Country Radia. Už teď se ...

TALENT COUNTRY RADIA 2024

{clanky.NAHLED}

Po několikanásobném poslechu 348 písniček od rána do večera, po mnoha probdělých nocích se sluchátky na hlavách, po nemalých vzájemných hádkách porotců … je to tady!!! Ze 116 interpretů, kteří zaslali do soutěže TALENT COUNTRY RADIA 2024 po třech svých písničkách, vybrala porota deset nejzajímavějších. Deset písní, které nasbíraly nejvíce bodů se prodralo do éteru Country Radia.
800x600 Normal 0 21 false false false ...

COUNTRY FONTÁNA 2024

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, festivaly "COUNTRY FONTÁNA" se uskuteční až v červnu letošního roku, ale již nyní můžete někoho z vašich blízkých potěšit dárkem... V Praze se setkáme v sobotu 1. června od 10:00hod. na Štvanici, v Plzni v sobotu 8. června od 13:00hod. Ranč Šídlovák, v Brně v sobotu 15. června od 13:00hod. v areálu bývalého pivovaru Řečkovice a v Ostravě v sobotu 22. června od 12:00hod. v areálu Slezskoostravského hradu.
800x600 ...

106 let trampingu s Frantou Hackerem

{clanky.NAHLED}

Kapelník K.T.O. a emeritní šerif osady Ztracená naděje Franta Hacker pro vás připravuje každý třetí pátek v měsíci pořad věnovaný více než 100leté tradici trampského hnutí u nás. Františkovo vzpomínání vás zavede na slavné potlachy, hudební večery a přiblíží osudy významných osobností trampingu.
Premiéra třetí pátek v měsíci od 19.00hodin. Repríza hned další den v sobotu od 20.00hodin a následně z neděle na pondělí od půlnoci.

COUNTRY RADIO ZAHÁJILO VYSÍLÁNÍ NA AM 639kHz

{clanky.NAHLED}

Rozhlasová nabídka v pásmu středních vln se výrazně zkvalitnila spuštěním vysílače z nejvyšší stavby Česka, vysílače v Liblicích u Českého Brodu. Nově naladíte rozhlasové vysílání Country Radia na AM kmitočtu 639kHz s výkonem 20kW. Vysílací anténou je současná dvojice anténních stožárů o výšce 355m.
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ...

COUNTRY KALENDÁŘ 2024

{clanky.NAHLED}

Hrdinové komiksových westernů v obrazech z ruky našeho dvorního výtvarníka Dana Růžičky může zdobit Váš „vigvam“ po celý letošní rok 2024. Využijte této jedinečné šance obdarovat sebe i své nejbližší dárkem v podobě ručně kreslených obrazů.
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable 1. zaslání na dobírku: ...

PÍSNIČKY K PROBOUZENÍ

{clanky.NAHLED}

Každý všední den od 6 do 7 hodin. Chcete si zpříjemnit ranní vstávání oblíbenou písničkou? Chcete být první, kdo hned ráno pošle přání k svátku či k narozeninám vašim kamarádům? Vyberte písničku a napište přání či vzkaz.
Vstáváte brzy? Jsme v tom s vámi již od 6 hodin. A můžeme vám vylepšit časné ráno vaší oblíbenou písničkou. Písničky k probouzení vysíláme každé všední ráno od 6 do 7 hodin. Objednávky odesílejte na email: ...

BLESKOVKA S FIRMOU ORLING

{clanky.NAHLED}

Od 15. - 19. dubna mezi 10 - 11 hodinou soutěžíme o tříměsíční kůru kloubní výživy, o doplněk stravy Geladrink. Tentokrát budete moci vyhrát tři balení Geladrinku Extra, který spojuje bohatou historii ve formě kolagenních peptidů s nejnovějšími poznatky z výživy kloubů a je určený všem, kteří potřebují kloubní výživu extra silnou! Zodpovíte-li správně otázku našeho moderátora, okamžitě vyhráváte.
Normal 0 21 false ...

COUNTRY PARNÍK 2024

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači a milovníci parníku Country Radia. Množí se dotazy, jak to bude letos s plavbou po Labi na vašem oblíbeném parníku Král Jiří. Loď momentálně prochází rekonstrukcí, veškeré opravy by měly být hotové během května. Plánujeme start sezóny jako v minulých letech. Jakmile budeme znát rozuzlení celé situace, budeme vás informovat ve vysílání i na našem webu. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

TRAMPSKÉ TAMTAMY

{clanky.NAHLED}

Ahoj kamarádi, všechny milovníky trampské písně zdraví Kuba Jiroušek, váš průvodce pořadem "Trampské tamtamy", vysílaného každé úterý od 19:00-20:00 hodin. V pořadu se budeme vedle tradiční i nové trampské hudby věnovat také tomu, co se ve světě trampů právě děje.
Moderuje Jakub Jiroušek Archiv pořadu:   Můžete se těšit na zajímavé hosty, hudební skupiny a samozřejmě na spoustu dobré muziky.   ...

Čapek show

{clanky.NAHLED}

Milí přátelé, máme pro vás skvělou zprávu - nejčerstvější novinky ze světa bluegrassu a country, to je nový pořad Čapek show! První sobotu v měsíci od 10.00 dopoledne si nalaďte Country Radio! Čapek show bude Vaší přímou linkou z Nashvillu, ve které vám Rosťa a Iva Čapkovi přiblíží dění v kolébce bluegrassu a country, uslyšíte rozhovory s hvězdami tohoto žánru a samozřejmě skvělou hudbu, kterou jsme pro vás osobně vybrali.
Normal ...

VÍKEND COUNTRY RADIA

{clanky.NAHLED}

V sobotu 20. a neděli 21. dubna si naše posluchače dovolíme pozvat na malou virtuální vyjížďku. Osedláme totiž koně, co jich jen v country folkových a trampských písních je a společně procváláme „víkend v sedle“.

POLEDNÍ SIESTA

{clanky.NAHLED}

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 19.4. nás čeká plná porce filmových melodií.

KARAVANA

{clanky.NAHLED}

Hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové i opomenuté písničky v širším spektru folk a country hudby. Každý druhý pátek v měsíci od 19.00-20.00hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1.00 hod. Písničky z Karavany pak uslyšíte jako písničky týdne.
Na hudební scéně se objevují nové skupiny a  interpreti, kteří již vyprodají koncerty, jsou žádáni na festivalech, prodávají CD  a oslovují široké publikum na Youtube a ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

{clanky.NAHLED}

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých ...

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

{clanky.NAHLED}

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou neděli mezi 19:00 - 20:00 hodinou bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.
"Zdravíčko, doktore!" - Nestyďte se zeptat. Zeptat se prostřednictvím pořadu "Zdravíčko, doktore!" můžete i vy. Na adresu pořadu, ...

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

{clanky.NAHLED}


Jo! Za první republiky... To se jezdilo pěkně vlevo... Svatojánské proudy hučely jak ňáká Nijagára a v Jedový chýši to prostě žilo! Dostaveníčko s první republikou - PREMIÉRA každý čtvrtý pátek v měsíci v 19 hodin se skupinou Patrola - Šlapeto na Country Radiu , repríza následně v pondělí 0:00 .   archiv pořadu na  

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 210 323 333