Svátek má Zdislava

-1/-6 °C

Miloš Keller

Miloš Keller

Právě hraje:
PAVEL PETRAN A KAPELA
MŮJ PES

18:00 - 23:00

Živé vysílání

Články

COUNTRY RADIO nově pro LITOMYŠL, PRACHATICE, BRUNTÁL a MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, s radostí vám oznamujeme, že bylo zahájeno naše vysílání pro LITOMYŠL 103,7MHz, PRACHATICE 88,2MHz, BRUNTÁL 94,6MHz a MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 97,2MHz.
Country Litomyšl 103,7MHz/200W Country Prachatice 88,2MHz/100W Country Bruntál 94,6MHz/200W Country M. Lázně 97,2MHz /200W   Šiřte tuto zprávu dál a přejeme příjemný poslech. Normal 0 21 false false false CS ...

TRAMPSKÉ TAMTAMY

{clanky.NAHLED}

Ahoj kamarádi, všechny milovníky trampské písně zdraví Kuba Jiroušek, váš průvodce novým pořadem "Trampské tamtamy", vysílaného každé úterý od 19:00-20:00 hodin. V pořadu se budeme vedle tradiční i nové trampské hudby věnovat také tomu, co se ve světě trampů právě děje.
Můžete se těšit na zajímavé hosty, hudební skupiny a samozřejmě na spoustu dobré muziky. Repríza pořadu ze soboty na neděli od půlnoci.   e-mail: ...

TALENT COUNTRY RADIA 2023

{clanky.NAHLED}

Máte kapelu, jste sólista s kytarou, písničkář … prostě muzikant? Hrajete country, folk, bluegrass, trampskou píseň nebo podobný žánr? Vaše příležitost má jméno TALENT COUNTRY RADIA. Na vaše přihlášky čeká čerstvý již 16. ročník této hudební soutěže.
800x600 Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 ...

Čapek show

{clanky.NAHLED}

Milí přátelé, máme pro vás skvělou zprávu - nejčerstvější novinky ze světa bluegrassu a country, to je nový pořad Čapek show! První sobotu v měsíci od 10.00 dopoledne si nalaďte Country Radio! Čapek show bude Vaší přímou linkou z Nashvillu, ve které vám Rosťa a Iva Čapkovi přiblíží dění v kolébce bluegrassu a country, uslyšíte rozhovory s hvězdami tohoto žánru a samozřejmě skvělou hudbu, kterou jsme pro vás osobně vybrali.
V novém roce v sobotu ...

COUNTRY FONTÁNA 2023

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, festivaly COUNTRY FONTÁNA 2023 proběhnou vždy v sobotu, a to v Praze 3. června, v Brně 17. června, v Ostravě 24. června. A pozor!!! FONTÁNA bude i v PLZNI!!!
Tradiční festivaly Country Radia COUNTRY FONTÁNA 2023 proběhnou: v sobotu 3. června od 13:00hod. na Štvanici v Praze 7, v sobotu 17. června od 15:00hod. v areálu Gymnázia Řečkovice, v sobotu 24. června od 13:00hod. v areálu Slezskoostravského hradu ...

VÍKEND COUNTRY RADIA

{clanky.NAHLED}

O víkendu, opět po čase, nasedneme do našeho hudebního stroje času a s jeho pomocí se budeme toulat nejen hudební historií. Připomeneme si tak písničky a události let dávno minulých i poměrně nedávných.

POLEDNÍ SIESTA

{clanky.NAHLED}

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 27.1. bude „Polední siesta“ patřit skupině Taxmeni.

KARAVANA

{clanky.NAHLED}

Hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové i opomenuté písničky v širším spektru folk a country hudby. Každý druhý pátek v měsíci od 19.00-20.00hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1.00 hod. Písničky z Karavany pak uslyšíte jako písničky týdne.
Na hudební scéně se objevují nové skupiny a  interpreti, kteří již vyprodají koncerty, jsou žádáni na festivalech, prodávají CD  a oslovují široké publikum na Youtube a ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

{clanky.NAHLED}

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých ...

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

{clanky.NAHLED}

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou neděli mezi 19:00 - 20:00 hodinou bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.
"Zdravíčko, doktore!" - Nestyďte se zeptat. Zeptat se prostřednictvím pořadu "Zdravíčko, doktore!" můžete i vy. Na adresu pořadu, ...

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 210 323 333