Svátek má Hanuš

20/9 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
ŽALMAN A SPOL
CESTA VEDE TAM

Články

COUNTRY RADIO nově pro LITOMYŠL, PRACHATICE, BRUNTÁL a MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, s radostí vám oznamujeme, že bylo zahájeno naše vysílání pro LITOMYŠL 103,7MHz, PRACHATICE 88,2MHz, BRUNTÁL 94,6MHz a MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 97,2MHz.
Country Litomyšl 103,7MHz/200W Country Prachatice 88,2MHz/100W Country Bruntál 94,6MHz/200W Country M. Lázně 97,2MHz /200W   Šiřte tuto zprávu dál a přejeme příjemný poslech. Normal 0 21 false false false CS ...

COUNTRY KALENDÁŘ 2023

{clanky.NAHLED}

Hrdinové starých westernů v obrazech z ruky našeho dvorního výtvarníka Dana Růžičky může zdobit Váš „vigvam“ po celý příští rok 2023. Využijte této jedinečné šance obdarovat sebe i své nejbližší dárkem v podobě ručně kreslených obrazů.
  Pro zájemce bude k dostání od 10. října!!!     Více obrázků najdete na webových stránkách: www.danruzicka.cz    

TRAMPSKÉ TAMTAMY

{clanky.NAHLED}

Ahoj kamarádi, všechny milovníky trampské písně zdraví Kuba Jiroušek, váš průvodce novým pořadem "Trampské tamtamy", vysílaného každé úterý od 19:00-20:00 hodin. V pořadu se budeme vedle tradiční i nové trampské hudby věnovat také tomu, co se ve světě trampů právě děje.
Můžete se těšit na zajímavé hosty, hudební skupiny a samozřejmě na spoustu dobré muziky. Repríza pořadu ze soboty na neděli od půlnoci.   e-mail: ...

Čapek show

{clanky.NAHLED}

Milí přátelé, máme pro vás skvělou zprávu - nejčerstvější novinky ze světa bluegrassu a country, to je nový pořad Čapek show! První sobotu v měsíci od 10.00 dopoledne si nalaďte Country Radio! Čapek show bude Vaší přímou linkou z Nashvillu, ve které vám Rosťa a Iva Čapkovi přiblíží dění v kolébce bluegrassu a country, uslyšíte rozhovory s hvězdami tohoto žánru a samozřejmě skvělou hudbu, kterou jsme pro vás osobně vybrali.
Říjnový díl Čapek ...

VÍKEND COUNTRY RADIA

{clanky.NAHLED}

„Veď mě dál, cesto má“, první elpíčko Pavla Bobka vyšlo už v roce 1970 a nyní je opět na trhu, doplněné o řadu bonusových nahrávek! Postaralo se o to hudební vydavatelství Supraphon. Na Country Radiu si o něj zasoutěžíme v průběhu „víkendu s Pavlem Bobkem“.

POLEDNÍ SIESTA

{clanky.NAHLED}

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 7.10. nás čeká plná porce písniček v podání Roberta Křesťana.

KARAVANA

{clanky.NAHLED}

Hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové i opomenuté písničky v širším spektru folk a country hudby. Každé druhé pondělí v měsíci od 21.00-22.00hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1.00 hod. Písničky z Karavany pak uslyšíte jako písničky týdne.
Na hudební scéně se objevují nové skupiny a  interpreti, kteří již vyprodají koncerty, jsou žádáni na festivalech, prodávají CD  a oslovují široké publikum na Youtube a ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

{clanky.NAHLED}

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých ...

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

{clanky.NAHLED}

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou neděli mezi 19:00 - 20:00 hodinou bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.
"Zdravíčko, doktore!" - Nestyďte se zeptat. Zeptat se prostřednictvím pořadu "Zdravíčko, doktore!" můžete i vy. Na adresu pořadu, ...

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 210 323 333