Svátek má Ivan

27/13 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

Míša Dragounová

Míša Dragounová

Už od malička mi všichni říkali, že jsem upovídaná a že bych měla pracovat v rádiu a v televizi... no a vidíte, je to tu! :-) Prostě moderování byla jasná volba.

Je to pro mě něco, co ke svému životu potřebuji a nemůžu bez toho být, stejně tak, jako vás, milí posluchači.

Ráda se dozvídám a pracuji s novými informacemi, které mě baví předávat dál vám všem. A protože jsem už od mala hodně zvídavá, tak se s nadšením učím cokoliv nového.

Moderuji jak v rádiu, tak v televizi, ale také zajímavé eventy, jako jsou třeba konference. Potkat mě ovšem můžete i na různých novinářských akcích, kterých se velmi ráda zúčastňuji.

A co mě naplňuje? Krom moderování je to také cestování, procházky, sport, komunikace se zajímavými lidmi a žurnalistická činnost. Mám ale také pár neřestí :-) je to čokoláda, zelený čaj a dobré víno.

Zbožňuji rozdávat pozitivní energii a výbornou náladu, které mám na rozdávání, a proto se pokaždé na vysílání moc těším. Takže pokud se ode mě chcete touto skvělou náladou „nakazit", tak si mě nejen o víkendu nalaďte, budu se na vás moc těšit, vaše Míša :-)!

e-mail: Michaela.Dragounova@countryradio.cz

Míša Dragounová Míša Dragounová Míša Dragounová Míša Dragounová Míša Dragounová Míša Dragounová Míša Dragounová Míša Dragounová

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 210 323 333