Svátek má Jana

19/12 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
K.T.O.
RIKATÁDO

Pořady

Písničky k probouzení

{clanky.NAHLED}

Každý všední den od 6 do 7 hodin. Chcete si zpříjemnit ranní vstávání oblíbenou písničkou? Chcete být první, kdo hned ráno pošle přání k svátku či k narozeninám vašim kamarádům? Vyberte písničku a napište přání či vzkaz.
Vstáváte brzy? Jsme v tom s vámi již od 6 hodin. A můžeme vám vylepšit časné ráno vaší oblíbenou písničkou. Písničky k probouzení vysíláme každé všední ráno od 6 do 7 hodin. Objednávky odesílejte pouze den ...

Písničky na přání

{clanky.NAHLED}

Denně od 17 do 18 hodin. Pošlete nám Vaše přání...
Chcete někomu popřát nebo jen tak věnovat písničku? Pošlete nám Vaše věnování a vyberte si písničku. Písničky na přání jsou zdarma. Stačí vyplnit následující údaje a odeslat. Country Radio negarantuje odvysílání všech objednaných písniček na přání. Zájem značně převyšuje časové možnosti. Písničky na přání se vysílají každý den od 17:00 do 18:00.

Folkové stupně

{clanky.NAHLED}


Sledujte hitparádu Folkové stupně každou neděli od 20 hodin v pořadu Folk Menu Country Radia. V něm můžete slyšet celé písně, které jsou zde na webu zastoupeny jen ukázkami. V rámci pořadu budete pravidelně informováni o průběžném stavu soutěže.

Fígle a dobroty Františka Mlsoty

{clanky.NAHLED}

Fígle, rady, recepty, postupy, nápady, návody a tipy na výlety Františka Mlsoty, které jste mohli slyšet a třeba neslyšeli, ve vysílání v uplynulém týdnu.
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable Náměty a nápady můžete posílat na fmlsota@countryradio.cz . Šikovné informace z Frantovy dílny poslouchejte na Country Radiu každý všední den v 18:10.   8. 5. ...

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 210 323 333