Svátek má Kvido

13/6 °C

Franta Šťastna

Franta Šťastna

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

20:00 - 23:59

Živé vysílání

Prázdniny nanečisto

26. 6. 2002, Škola Jedličkova ústavu, Jedličkův ústav s Country Radiem a českou sportovní federací Spastic Handicap uspořádal sportovní odpoledne.

Jednotlivci i družstva handicapovaných sportovců se v sedmiboji na invalidních vozících utkali s týmem osobnostní, který tvořili: Jan Zilvar - generální ředitel Country Radia, Miroslav Kasan - technický ředitel Country Radia, Alena Zárybnická moderátorka počasí na ČT,  sportovní redaktoři ČT Pavel Čapek,  Jiří Rejman a Jakub Bažant, zpěvačka Blanka Šurková ze skupiny Schovanky a další.
Střelba z luku - Zde měli děti možnost, vyzkoušet si své střelecké umění. Střelba z luku - Zde měli děti možnost, vyzkoušet si své střelecké umění. Bazén - Při příležitosti sportovního odpoledne dostali děti z Jedličkova ústavu velký dárek - nový bazén. Hosté - soutěžící - Jakub Bažant, Pavel Čapek a Alena Zárybnická. Koncert pro radost - S dětmi si přišel popovídat a zazpívat Ivan Hlas. Koncert pro radost - Zazpívala i Naďa Urbánková. Koncert pro radost - Pro radost zpívala Hana Křížková. Koncert pro radost - Zpívala i Blanka Šurková. Koncert pro radost - Své hudební umění předvedla skupina Netto.

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 210 323 333