Honza Macoun

Honza Macoun

Právě hraje:
MIREK HOFFMANN & ZELENÁČI
MODRÁ RŮŽE

17/1 °C

svátek má Blahoslav

Pořady Country

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3hod.

Country je všechno, co se mi líbí

Hodinka české i zahraniční hudby s komentáři muzikanta, countrymana a přítele Michala Tučného, který ho označoval za svého nástupce.

Každé pondělí od 20 hodin představí Petr Kocman ve svém pořadu písničky, které má rád. Repríza v sobotu od 2-3hod.

Ozvěny osadních ohňů

V Ozvěnách osadních ohňů se vůbec poprvé představí mladá kapela vedená ovšem zkušeným Brdským harcovníkem Irčanem. Zaměřuje se se zejména na písničky které zněly na starých...

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 17:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Folkmenu

Od začátku roku 2016 pořad v novém čase a opět s rozšířenou stopáží - doslova "nedělní večer s folkem" - Pořad bude mít čtyři části: v čase 19-23 hod. Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 19-20 hodin, hodina od 20,00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou a Folkovým letopočtem, mezi 21-22 vám nabídneme mladý folk a také novinku - Folkovou samoobsluhu (poprvé 10/1) , od 22 se setkáte s Folkovým tématem a folkem ze zahraničí.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně

Zadáno pro legendy

I v roce 2016 budeme pokračovat v abecedě legend a pokračujeme písmenem T : v pořadu 30/4 to budou RANDY TRAVIS a HANK THOMPSON.

HANK THOMPSON - Tentokrát si představíme muzikanta a interpreta, který byl duší swing a  zpěvem  country - a obojí se mu podařilo skloubit do úspěšného receptu: to je Hank Thompson....

Country Time

Co se právě hraje na americké countryové hitparádě, ohlednutí za hity č.1 minulosti, kalendář narozenin a srovnávací rubrika tak či onak, to je pořad, který má premiéru ve středu v 19.00 a reprízu v neděli ve 23.00. Pořadem provázejí Veronika a Miloš.

Folkový čaj

Hodinka Pavla Kopřivy a jeho kamarádů o folkové moravské hudbě. Každou středu od 20-21hod. s reprízou v sobotu od 00-01hod.

Nastražte plachťáky a ušetříte chechtáky Talent Country Radia 2016 OSLAVY COUNTRY RADIA Festival Country Fontána ZDRAVÍČKO, DOKTORE! COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO COUNTRY PARNÍK 2016 - ODPLOUVÁME !!! COUNTRY PES

SRDCEM V COUNTRY

SRDCEM V COUNTRY

Kapelník Hrach ze skupiny Fleret se zastaví na krátké povídání ve studiu Country Radia už tuto sobotu v 10 hodin. Probereme novinky v kapele, pozveme vás na Country Fontánu a nebude také chybět velmi milé povídání o valašské královně Jarmile Šulákové.

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

Pete Seeger, Milan Dufek, Bob Dylan, Hank Williams jr. ... jim i dalším květnovým oslavnecům bude patřit víkend ve vysílání Country rádia. Připomeneme si jejich slavné i méně slavné písně a přidáme i nějaké ty životopisné údaje. Poslouchejte 30. dubna a 1. května

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

Máte rádi humor Ivana Mládka, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové? Poslouchejte náš nový pořad "Hovory z Loun", každý první pátek v měsíci od 19 do 20 hodin. Netradiční povídání s obzvlášť zajímavými hosty...  

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

Stáhněte si do svého chytrého mobilu novou aplikaci Country Radia a ihned budete vědět, co se u nás děje. Mobilní aplikace už nepoužívají jen odborníci, nadšenci a hračičkové, ale stovky tisíc běžných uživatelů chytrých mobilů a tabletů. Hrajte s námi, máte možnost vyhrát krásné nové cedulky "Country pes" na váš plot. Aplikace ke stažení zde .

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

Jo! Za první republiky... To se jezdilo pěkně vlevo... Svatojánské proudy hučely jak ňáká Nijagára a v Jedový chýši to prostě žilo! Dostaveníčko s první republikou - PREMIÉRA každý poslední pátek v měsíci v 19 hodin se skupinou Patrola - Šlapeto na Country Radiu.    

Poslouchej živě

Naše rádio právě poslouchá 856 on-line posluchačů.

Hosté ve studiu

30.04. Fleret (10:00)
07.05. Petr Lüftner (10:00)

Dnes uslyšíte

19:00 - 20:00
Zadáno pro legendy
21:30 - 21:35
Fígle a dobroty Františka Mlsoty

Anketa

Které webové stránky nejčastěji navštěvujete?

Cestování - CK 8
 
Cestování - dopravní spojení 13
 
Recepty 41
 
Muzika 67
 
Rybářství 13
 
Myslivost 9
 
Včelařství 7
 
Zahrada 14
 

Kontakt

RADIO UNITED BROADCASTING s.r.o.
Říčanská 3
Praha 10
101 00

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB
KYTARY.CZ

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér