Svátek má Michal

23/11 °C

Vladimír Vlach

Vladimír Vlach

Právě hraje:
BRONTOSAUŘI
STÁNKY

09:00 - 14:00

Živé vysílání

Pořady Country

Fígle a dobroty Františka Mlsoty

Fígle, rady, recepty, postupy, nápady, návody a tipy na výlety Františka Mlsoty.

Náměty a nápady můžete posílat na fmlsota@countryradio.cz . Šikovné informace z Frantovy dílny poslouchejte na Country Radiu každý den v 18:10.    

Bonanza

Hitparáda českých, ale i zahraničních písniček :-)

Folkmenu - nedělní večer s folkem na Countryradiu

Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 21-22 hodin, hodina od 20,00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou, Folkovým letopočtem a Folkovým tématem, od 22 se setkáte s folkem ze zahraničí a mladým folkem.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Oblíbený pořad TV Prima v rozhlasové verzi s Václavem Postráneckým a Zdeňkem Sekaninou. Každou neděli od 19.00hodin na Country Radiu.

Ozvěny osadních ohňů

Letos je tomu už 20 let co odešel do "věčných lovišť" legendární Krisťák. Náš host, Krisťákův syn Rosťa Čapek přijde představit knížku, která je Krisťákovi...

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3hod.

Country je všechno, co se mi líbí

Hodinka české i zahraniční hudby s komentáři muzikanta, countrymana a přítele Michala Tučného, který ho označoval za svého nástupce.

Každé pondělí od 20 hodin představí Petr Kocman ve svém pořadu písničky, které má rád. Repríza v sobotu od 2-3hod.

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 19:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Zadáno pro legendy

Od října do prosince 2016 se budeme věnovat "legendám tohoto tisíciletí" - ano už i toto tisíciletí má svoje legendy, vždyť současní aktivní zpěváci zpívají už přes dvacet let a něco pro americkou country znamenají a něco pro ní vykonali. A tak se podíváme blíže na hvězdy americké country, které můžeme vidět na pódiích a které obsazují žebříčky hitparád. V prvním díle to budou CLINT BLACK, RICKY VAN SHELTON A DAN SEALS, hudebním průvodcem nám bude Johnny Cash. Poslouchejte v sobotu od 19,00.

CLINT BLACK. Narodil se 4/2/1962 v New Jersey a hned jeho první album z roku 1989 Killin time přineslo 5 písní, které dosáhly na první místo americké hitparády a od té doby přidal...

Country Time

Co se právě hraje na americké countryové hitparádě, ohlednutí za hity č.1 minulosti, kalendář narozenin a srovnávací rubrika tak či onak, to je pořad, který má premiéru ve středu v 19.00 a reprízu v neděli ve 23.00. Pořadem provázejí Veronika a Miloš.

NAROZENINOVÁ TRIČKA COUNTRY RADIA COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO

COUNTRY SNÍDANĚ

COUNTRY SNÍDANĚ

Vyfoťte svou ranní snídani při poslechu Country Radia. Pro 3 z vás máme krásné ceny od Kauflandu. Až do konce příštího týdne můžete na email: studio@countryradio.cz posílat obrázky sebe, kterak snídáte s Country Radiem. Fantaziii se meze nekladou!

TRIČKIÁDA NA COUNTRY RADIU

TRIČKIÁDA NA COUNTRY RADIU

Vyfoťte se v našem narozeninovém tričku k 25letům Country Radia a nejhezčí fotka bude odměněna krásným víkendovým wellnes pobytem v luxusním hotelu.

COUNTRY PARNÍK 2016 - DĚKUJEME!

COUNTRY PARNÍK 2016 - DĚKUJEME!

Děkujeme všem posluchačům, lázeňským hostům, dětem a psům na palubě lodi Král Jiří v letošní sezóně. Byla to rekordní sezóna! Z Poděbrad do Kolína a zpět plulo téměř 2 tisíce lidí. Fotogalerie z poslední plavby je přiložena k tomuto článku.

DNES VÁS BUDÍM JÁ

DNES VÁS BUDÍM JÁ

"Švanďák" slaví 135. narozeniny. Prvním narozeninovým dárkem divadla byla premiéra hry: Závislosti navzdory. Tragikomedii o boji s alkoholem na všech frontách dorazí do studia představit Martina Kinská. Poslouchejte páteční ranní budíček.

SRDCEM V COUNTRY

SRDCEM V COUNTRY

Legendární Kučerovci stále existují a koncertují. 1.11.2016 skupina oslaví neuvěřitelných 70 let. V dalším vydání pořadu Srdcem v country se bude hodně rekapitulovat. Poslouchejte Country Radio tuto sobotu v 18 hodin.

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

Na knižním trhu se právě objevilo zajímavé dílo Roberta Hilburna "Johnny Cash - život". Kompletní životopis jednoho z největších countrymanů zabral více než 700 stran a stojí rozhodně za přečtění. Deset posluchačů Country rádia získá právě tuhle knihu v průběhu "Víkendu Johnnyho Cashe" (ti ostatní si jí mohou zakoupit v našem Country obchůdku). Poslouchejte v sobotu 1. a v neděli 2.10.

ORIGINÁLNÍ PROBUZENÍ?

ORIGINÁLNÍ PROBUZENÍ?

Chcete být první, kdo pošle přání k svátku či k narozeninám vašim rodinným příslušníkům či kamarádům? Napište vzkaz, připojte telefonní číslo a pak už to nechte na nás. Objednávky přijímáme den předem z tohoto odkazu: ZDE .

PROTI PROUDU - NOVÝ POŘAD NA COUNTRY RADIU

PROTI PROUDU - NOVÝ POŘAD NA COUNTRY RADIU

Roman Horký na Country Radiu. Každý pondělní večer jsme pro vás připravili zbrusu nový pořad "Proti proudu". Moderátorem je kytarista, zpěvák a frontman skupiny Kamelot Roman Horký.

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou sobotu od 20:30 hodin a v pondělní repríze od 0:00 hodin bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

Máte rádi humor Ivana Mládka, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové? Poslouchejte náš nový pořad "Hovory z Loun", každé první pondělí v měsíci od 21 do 22 hodin. Netradiční povídání s obzvlášť zajímavými hosty...  

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

Stáhněte si do svého chytrého mobilu novou aplikaci Country Radia a ihned budete vědět, co se u nás děje. Mobilní aplikace už nepoužívají jen odborníci, nadšenci a hračičkové, ale stovky tisíc běžných uživatelů chytrých mobilů a tabletů. Hrajte s námi, máte možnost vyhrát krásné nové cedulky "Country pes" na váš plot. Aplikace ke stažení zde.

VAŠE OBLÍBENÉ POŘADY V NOVÉM ČASE

VAŠE OBLÍBENÉ POŘADY V NOVÉM ČASE

Vážení posluchači, vaše oblíbené pořady najdete v nových vysílacích časech: Pondělí - 19.00 - 20.00 Country Oldies a R´N´R párty, 20.00 - 21.00 Country je všechno, co se mi líbí, 21.00 - 22.00 Hovory z Loun (první pondělí v měsíci), Dostaveníčko s 1. republikou s Patrolou Šlapeto (poslední pondělí v měsíci), 22.00 - 23.00 Proti proudu, 23.00 - 24.00 Bluegrassová kolekce. Čtvrtek - 19.00 - 20.00 Hudba jako křen. Pátek - 19.00 - 20.00 Sklípek Yvonny...

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

Jo! Za první republiky... To se jezdilo pěkně vlevo... Svatojánské proudy hučely jak ňáká Nijagára a v Jedový chýši to prostě žilo! Dostaveníčko s první republikou - PREMIÉRA každé poslední pondělí v měsíci v 21 hodin se skupinou Patrola - Šlapeto na Country Radiu.    

Poslouchej živě

Naše rádio právě poslouchá 2061 on-line posluchačů.

Hosté ve studiu

30.09. Martina Kinská (8:00)
01.10. Kučerovci (18:00)

Dnes uslyšíte

17:00 - 18:00
Písničky na přání
18:10 - 18:12
Fígle a dobroty Františka Mlsoty
18:20 - 18:25
Šmankote babičko poraď
18:40 - 18:45
Hudební vzpomínání
18:45 - 19:00
Knižní hitparáda
19:00 - 20:00
Hudba jako křen
21:30 - 21:40
Pod kapotou

Kontakt

RADIO UNITED BROADCASTING s.r.o.
Říčanská 3
Praha 10
101 00

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér