Míra Křen

Míra Křen

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

21/11 °C

svátek má Filip

Pořady Country

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Oblíbený pořad TV Prima v rozhlasové verzi s Václavem Postráneckým a Zdeňkem Sekaninou. Každou neděli od 19.00hodin na Country Radiu.

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3hod.

Country je všechno, co se mi líbí

Hodinka české i zahraniční hudby s komentáři muzikanta, countrymana a přítele Michala Tučného, který ho označoval za svého nástupce.

Každé pondělí od 20 hodin představí Petr Kocman ve svém pořadu písničky, které má rád. Repríza v sobotu od 2-3hod.

Ozvěny osadních ohňů

Aby toho nebylo málo, vyrazíme ještě jednou na Portu do Ústí nad Labem. Vyhrávat nám k tomu budou Choroši, které doprovodí zástupce společenství Porta Bohemica Jindra Srejber. ...

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 19:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Folkmenu

Od začátku roku 2016 pořad v novém čase a opět s rozšířenou stopáží - doslova "nedělní večer s folkem" - Pořad bude mít čtyři části: v čase 19-23 hod. Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 19-20 hodin, hodina od 20,00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou a Folkovým letopočtem, mezi 21-22 vám nabídneme mladý folk a také novinku - Folkovou samoobsluhu (poprvé 10/1) , od 22 se setkáte s Folkovým tématem a folkem ze zahraničí.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně

Zadáno pro legendy

I v roce 2016 budeme pokračovat v abecedě legend a pokračujeme písmenem T a zůstaneme na pár týdnů v českých luzích a hájích : v pořadu 28/5 to budou V.K.TOMÁŠKO, RADEK TOMÁŠEK

Pro životopisné údaje o radku Tomáškovi se podíváme na jeho webové stránky www.radektomasek.cz : Zpěvák a kytarista Radek Tomášek zažil dobu největší slávy Rangers (1966-1973),...

Country Time

Co se právě hraje na americké countryové hitparádě, ohlednutí za hity č.1 minulosti, kalendář narozenin a srovnávací rubrika tak či onak, to je pořad, který má premiéru ve středu v 19.00 a reprízu v neděli ve 23.00. Pořadem provázejí Veronika a Miloš.

Folkový čaj

Hodinka Pavla Kopřivy a jeho kamarádů o folkové moravské hudbě. Každou pondělí od 22-23hod. s reprízou v sobotu od 00-01hod.

Nastražte plachťáky a ušetříte chechtáky Talent Country Radia 2016 OSLAVY COUNTRY RADIA Festival Country Fontána ZDRAVÍČKO, DOKTORE! COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO COUNTRY PARNÍK 2016 - ODPLOUVÁME !!! COUNTRY PES

DNES VÁS BUDÍM JÁ

DNES VÁS BUDÍM JÁ

Znáte historii Klubu českých turistů? Možná vás to překvapí, ale toto zájmové sdružení turistů vzniklo ještě za dob Rakousko-Uherska. Co je náplní práce? Kolik má členů? Jaké jsou další aktivity? Vše vám prozradíme v dalším dílu pořadu Dnes vás budím já ve kterém přivítáme pana Ing. Ondřeje Veselého. Poslouchejte vysílání tento pátek v 8 hodin.

SRDCEM V COUNTRY

SRDCEM V COUNTRY

V dalším vydání pořadu Srdcem v country budeme hodně vzpomínat. Čeká nás další zastavení v divadle Semafor. Po velmi dlouhé době se u nás zastaví paní Miluška Voborníková. Nezapomeňte na změnu vysílacího času! Premiéru uvádíme každou sobotu lehce po 18 hodině. Repríza zůstává ve stejný den i čas (o týden později v noci ze soboty na neděli v 1 hodinu). Na slyšenou se těší Honza.

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

Loni 12. listopadu jsme v Lucerně společně oslavili „Půlstoletí České country“ a to společně s Tučňáky, Fešáky, Taxmeny, Greenhorny a jejich hosty. Záznam slavnostního koncertu právě vychází na CD a DVD. Právě tomuto vydavatelskému počinu a zmíněnému koncertu bude věnován tento víkend na Country rádiu. Poslouchejte v sobotu 28. a v neděli 29.5.

COUNTRY RADIO VYSÍLÁ V JIHLAVĚ

COUNTRY RADIO VYSÍLÁ V JIHLAVĚ

Po dlouhých sedmi letech snažení byl 12.5. v 15 hodin spuštěn vysílač Jihlava 90.3 MHz. Vysílací antény jsou umístěné v lokalitě Holý vrch 657+55m. I přes nižší výkon (100W) odtud signál zvládne mnohé. Na této frekvenci spolehlivě pokrýváme krajské město Jihlava a zacelujeme mezery pokrytí mezi vysílači Chotěboř, Dačice a Třebíč.

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

Máte rádi humor Ivana Mládka, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové? Poslouchejte náš nový pořad "Hovory z Loun", každé první pondělí v měsíci od 21 do 22 hodin. Netradiční povídání s obzvlášť zajímavými hosty...  

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

Stáhněte si do svého chytrého mobilu novou aplikaci Country Radia a ihned budete vědět, co se u nás děje. Mobilní aplikace už nepoužívají jen odborníci, nadšenci a hračičkové, ale stovky tisíc běžných uživatelů chytrých mobilů a tabletů. Hrajte s námi, máte možnost vyhrát krásné nové cedulky "Country pes" na váš plot. Aplikace ke stažení zde .

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

Jo! Za první republiky... To se jezdilo pěkně vlevo... Svatojánské proudy hučely jak ňáká Nijagára a v Jedový chýši to prostě žilo! Dostaveníčko s první republikou - PREMIÉRA každé poslední pondělí v měsíci v 21 hodin se skupinou Patrola - Šlapeto na Country Radiu.    

Poslouchej živě

Naše rádio právě poslouchá 803 on-line posluchačů.

Dnes uslyšíte

21:30 - 21:40
Pod Kapotou

Kontakt

RADIO UNITED BROADCASTING s.r.o.
Říčanská 3
Praha 10
101 00

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér