Yvonne Přenosilová

Yvonne Přenosilová

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

6/12 °C

svátek má Štěpánka

Pořady Country

Country je všechno, co se mi líbí

Hodinka české i zahraniční hudby s komentáři muzikanta, countrymana a přítele Michala Tučného, který ho označoval za svého nástupce.

Každé pondělí od 20 hodin představí Petr Kocman ve svém pořadu písničky, které má rád.

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 17:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Balík v balíku Hudební návraty Standy Chmelíka Fotosoutěž

VÍTÁME NOVÉ POSLUCHAČE VE ZLÍNĚ NA 92.7FM

Ve zkušebním provozu bylo zahájeno vysílání COUNTRY RADIA pro Zlín a okolí na frekvenci 92.7FM. Vysílač o výkonu 200W je umístěn v části Příluky a podle výpočtu ČTÚ by měl zasáhnout 111 550 obyvatel. Šiřte tuto zpávu dál a přejeme příjemný poslech.

BALÍK V BALÍKU - ÚČET: 57 682KČ

BALÍK V BALÍKU - ÚČET: 57 682KČ

Velká říjnová soutěž COUNTRY RADIA je u konce. Ve dvou soutěžních týdnech bylo rozdáno neuvěřitelných 57 682Kč.
První výherkyní se stala 15.10. Hanka, do vysílání odhadovala částku 24 711Kč. Dalším výhercem byl 28.10. Luboš, který se s přítelkyní v Praze Zličíně dopočítal částky 32 971Kč. Výhercům gratulujeme a všem posluchačům děkujeme za účast ve hře BALÍK V BALÍKU.

COUNTRY BÁL COUNTRY RADIA

Poznamenejte si datum 29.11. a čas 18:30. Na Vlachovce (Zenklova 217, Praha 8) tentokrát vystoupí REKONVALESCENCE a JIKA VRBOVÁ se STANDOU CHMELÍKEM . Večerem provede osvědčená dvojka Veronika Albrechtová a Bezi Jr. Předprodej vstupenek bude zahájen 3.11. v COUNTRY RADIU (Říčanská 3, Praha 10). Vyplatí se spěchat, protože bude opět vyprodáno. Vstupenky nelze rezervovat a není je možné odesílat na dobírku.

SRDCEM V COUNTRY

SRDCEM V COUNTRY

Tentokrát nás navštíví skupina KLÍČ KVARTET . Komorně pojatá sestava složená ze čtyř původních členů skupiny KLÍČ vznikla především jakožto naše vstřícná reakce na nečekaně velký divácký ohlas výročního turné původní (sedmičlenné) skupiny KLÍČ, které se na podzim roku 2012 (tj. po deseti letech nekoncertování) mimořádně uskutečnilo k oslavě 30. výročí založení této legendární kapely. Poslouchejte COUNTRY RADIO...

VÍKEND COUNTRY RADIA

Jak je obecně známo, ve dvou se to lépe táhne - a což tak ve třech nebo čtyřech! Dbalí této poučky, dáme si víkend hudebních setkání. Poslouchejte Country Radio o víkendu 1.11. a 2.11.

DNES VÁS BUDÍM JÁ

DNES VÁS BUDÍM JÁ

Tentokrát vysílání ranního budíčku navštíví RADEK TOMÁŠEK . Budete pozváni na Radkův tradiční podzimní koncert v Semaforu, kde vystoupí s celou svojí kapelou, tentokrát ve středu 12.listopadu (od 19hod.). Hostem večera bude MIREK ČERNÝ, pamětník Radkových začátků u Rangers (a textař Radkova evergreenu Žádná jiná), takže je vysoká pravděpodobnost, že zazní i slavný Balíček karet. Poslouchejte COUNTRY RADIO v pátek 31.října od...

NALAĎTE SI NÁS...

...na satelitu Astra 23,5°E, na set-top-boxu O2TV (v nabídce regionálních rádií) nebo v síti kabelové televize UPC.
V síti UPC nás můžete naladit v Praze 1 a 2 na 88,9 MHz, v Příbrami na 97,05 MHz, v Kladně na 88,9 MHz, v České Lípě na 92,2 MHz nebo 106,6 MHz a v celých severních Čechách (Bílina, Duchcov, Děčín, Chlumec, Chomutov, Jirkov, Janov, Krupka, Litoměřice, Litvínov, Lovosice, Louny, Meziboří, Most, Obrnice, Osek, Teplice, Ústí nad Labem) na 105,1 MHz.

V HRADCI KRÁLOVÉ NA FREKVENCI 95.7FM

V HRADCI KRÁLOVÉ NA FREKVENCI 95.7FM

COUNTRY RADIO si můžete naladit v HRADCI KRÁLOVÉ a okolí pouze na frekvenci 95.7FM (dříve Rádio Hey!). Vysíláme z hotelu Černigov ( Riegrovo náměstí) o výkonu 150W. Přejeme vám příjemný poslech.

Anketa

Kterou muziku preferujete?

 
7
 
49
 
45
 
46
 
245
 
11

Hosté ve studiu

31.10. Radek Tomášek (8:05 - 8:55)
01.11. Klíč kvartet (10:05 - 10:55)
Country obchůdek
Facebook
Twitter

Inzerce

Erstero
kytary.cz

Partneři webu

Porta
NejlevnějšíPneu.cz
Army
Country World
UAMK

FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Svět Westernu
Naše noviny
Mobilní ateliér
Mohelnický dodstavník