Miloš Keller

Miloš Keller

Právě hraje:
POUTNÍCI
STARÁ POŠTA

19/13 °C

svátek má Jana

Pořady Country

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Oblíbený pořad TV Prima v rozhlasové verzi s Václavem Postráneckým a Zdeňkem Sekaninou. Každou neděli od 19.00hodin na Country Radiu.

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3hod.

Country je všechno, co se mi líbí

Hodinka české i zahraniční hudby s komentáři muzikanta, countrymana a přítele Michala Tučného, který ho označoval za svého nástupce.

Každé pondělí od 20 hodin představí Petr Kocman ve svém pořadu písničky, které má rád. Repríza v sobotu od 2-3hod.

Ozvěny osadních ohňů

Do Ozvěn přijedou zazpívat Ústečtí trampové v doporovodu hlavního pořadatele letošního padesátého ročníku Porty Pepy Vjlupka. Řeč bude, jak jinak, o Portě. Poslouchejte Country...

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 17:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Folkmenu

Od začátku roku 2016 pořad v novém čase a opět s rozšířenou stopáží - doslova "nedělní večer s folkem" - Pořad bude mít čtyři části: v čase 19-23 hod. Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 19-20 hodin, hodina od 20,00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou a Folkovým letopočtem, mezi 21-22 vám nabídneme mladý folk a také novinku - Folkovou samoobsluhu (poprvé 10/1) , od 22 se setkáte s Folkovým tématem a folkem ze zahraničí.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně

Zadáno pro legendy

I v roce 2016 budeme pokračovat v abecedě legend a pokračujeme písmenem T a zůstaneme na pár týdnů v českých luzích a hájích : v pořadu 28/5 to budou V.K.TOMÁŠKO, RADEK TOMÁŠEK

Pro životopisné údaje o radku Tomáškovi se podíváme na jeho webové stránky www.radektomasek.cz : Zpěvák a kytarista Radek Tomášek zažil dobu největší slávy Rangers (1966-1973),...

Country Time

Co se právě hraje na americké countryové hitparádě, ohlednutí za hity č.1 minulosti, kalendář narozenin a srovnávací rubrika tak či onak, to je pořad, který má premiéru ve středu v 19.00 a reprízu v neděli ve 23.00. Pořadem provázejí Veronika a Miloš.

Folkový čaj

Hodinka Pavla Kopřivy a jeho kamarádů o folkové moravské hudbě. Každou pondělí od 22-23hod. s reprízou v sobotu od 00-01hod.

23.5. bude hostem Folkového čaje Jiří Karas Pola - kontrabasista, zpěvák a kapelník Poutníků. Jiří Pola je členem legendárních bluegrassových Poutníků od roku 1980 a je tak jediným...

Nastražte plachťáky a ušetříte chechtáky Talent Country Radia 2016 OSLAVY COUNTRY RADIA Festival Country Fontána ZDRAVÍČKO, DOKTORE! COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO COUNTRY PARNÍK 2016 - ODPLOUVÁME !!! COUNTRY PES

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

Loni 12. listopadu jsme v Lucerně společně oslavili „Půlstoletí České country“ a to společně s Tučňáky, Fešáky, Taxmeny, Greenhorny a jejich hosty. Záznam slavnostního koncertu právě vychází na CD a DVD. Právě tomuto vydavatelskému počinu a zmíněnému koncertu bude věnován tento víkend na Country rádiu. Poslouchejte v sobotu 28. a v neděli 29.5.

COUNTRY RADIO VYSÍLÁ V JIHLAVĚ

COUNTRY RADIO VYSÍLÁ V JIHLAVĚ

Po dlouhých sedmi letech snažení byl 12.5. v 15 hodin spuštěn vysílač Jihlava 90.3 MHz. Vysílací antény jsou umístěné v lokalitě Holý vrch 657+55m. I přes nižší výkon (100W) odtud signál zvládne mnohé. Na této frekvenci spolehlivě pokrýváme krajské město Jihlava a zacelujeme mezery pokrytí mezi vysílači Chotěboř, Dačice a Třebíč.

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

Máte rádi humor Ivana Mládka, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové? Poslouchejte náš nový pořad "Hovory z Loun", každé první pondělí v měsíci od 21 do 22 hodin. Netradiční povídání s obzvlášť zajímavými hosty...  

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

Stáhněte si do svého chytrého mobilu novou aplikaci Country Radia a ihned budete vědět, co se u nás děje. Mobilní aplikace už nepoužívají jen odborníci, nadšenci a hračičkové, ale stovky tisíc běžných uživatelů chytrých mobilů a tabletů. Hrajte s námi, máte možnost vyhrát krásné nové cedulky "Country pes" na váš plot. Aplikace ke stažení zde .

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

Jo! Za první republiky... To se jezdilo pěkně vlevo... Svatojánské proudy hučely jak ňáká Nijagára a v Jedový chýši to prostě žilo! Dostaveníčko s první republikou - PREMIÉRA každé poslední pondělí v měsíci v 21 hodin se skupinou Patrola - Šlapeto na Country Radiu.    

Poslouchej živě

Naše rádio právě poslouchá 1190 on-line posluchačů.

Dnes uslyšíte

17:00 - 18:00
Písničky na přání
18:10 - 18:12
Fígle a dobroty Františka Mlsoty
18:20 - 18:25
Šmankote babičko poraď
19:00 - 20:00
Ozvěny osadních ohňů
21:30 - 21:40
Pod Kapotou

Kontakt

RADIO UNITED BROADCASTING s.r.o.
Říčanská 3
Praha 10
101 00

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér