Miloš Keller

Miloš Keller

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

5/-1 °C

svátek má Slavěna

Pořady Country

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3hod.

Country je všechno, co se mi líbí

Hodinka české i zahraniční hudby s komentáři muzikanta, countrymana a přítele Michala Tučného, který ho označoval za svého nástupce.

Každé pondělí od 20 hodin představí Petr Kocman ve svém pořadu písničky, které má rád. Repríza v sobotu od 2-3hod.

Ozvěny osadních ohňů

Do Ozvěn osadních ohňů svižně až jaře přikvačí Franta Nedvěd se synátorem Vojtou a představí nám nové cédéčko, které společně vydávají. Franta zajistil produkci, Vojta...

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 17:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Folkmenu

Od začátku roku 2016 pořad v novém čase a opět s rozšířenou stopáží - doslova "nedělní večer s folkem" - Pořad bude mít čtyři části: v čase 19-23 hod. Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 19-20 hodin, hodina od 20,00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou a Folkovým letopočtem, mezi 21-22 vám nabídneme mladý folk a také novinku - Folkovou samoobsluhu (poprvé 10/1) , od 22 se setkáte s Folkovým tématem a folkem ze zahraničí.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně

Zadáno pro legendy

I v roce 2016 budeme pokračovat v abecedě legend a pokračujeme písmenem P: PACIFIK a POUTNÍCI

 

Country Time

Co se právě hraje na americké countryové hitparádě, ohlednutí za hity č.1 minulosti, kalendář narozenin a srovnávací rubrika tak či onak, to je pořad, který má premiéru ve středu v 19.00 a reprízu v neděli ve 23.00. Pořadem provázejí Veronika a Miloš.

Talent Country Radia 2016 Festival Country Fontána Country bál ZDRAVÍČKO, DOKTORE! COUNTRY PES Country bál COUNTRY PARNÍK 2016 - ODPLOUVÁME!!! SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

K.T.O., Greenhorni, Rangers, Spirituál kvintet, Country beat Jiřího Brabce... a mnozí další. Zrodili se v "šedesátých", stejně jako třeba Porta nebo film Limonádový Joe a spousta muziky! Připomínkou těch časů bude "Víkend v šedesátých". Poslouchejte 13. a 14. února.

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

Máte rádi humor Ivana Mládka, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové? Poslouchejte náš nový pořad "Hovory z Loun", každý první pátek v měsíci od 19 do 20 hodin. Netradiční povídání s obzvlášť zajímavými hosty... PÁTEČNÍM HOSTEM 19.února BUDE DAVID VÁVRA.....repríza pořadu  

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

Stáhněte si do svého chytrého mobilu novou aplikaci Country Radia a ihned budete vědět, co se u nás děje. Mobilní aplikace už nepoužívají jen odborníci, nadšenci a hračičkové, ale stovky tisíc běžných uživatelů chytrých mobilů a tabletů. Hrajte s námi, máte možnost vyhrát krásné nové cedulky "Country pes" na váš plot. Aplikace ke stažení zde .

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

Jo! Za první republiky... To se jezdilo pěkně vlevo... Svatojánské proudy hučely jak ňáká Nijagára a v Jedový chýši to prostě žilo! Dostaveníčko s první republikou - PREMIÉRA každý poslední pátek v měsíci v 19 hodin se skupinou Patrola - Šlapeto na Country Radiu. Repríza pořadu tento pátek 12. února.  

Poslouchej živě

Naše rádio právě poslouchá 1822 on-line posluchačů.

Hosté ve studiu

13.02. Radka Fišarová (10-11 hod.)
16.02. Franta a Vojta Nedvědovi (19-20 hod.)
20.02. Spirituál kvintet (10-11hod.)

Dnes uslyšíte

17:00 - 18:00
Sklípek Yvony Přenosilové
21:30 - 21:40
Pod Kapotou

Kontakt

RADIO UNITED BROADCASTING s.r.o.
Říčanská 3
Praha 10
101 00

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér