Pepa Chmel

Pepa Chmel

Právě hraje:
MICHAELA PÁVOVÁ
DŘÍV JSI BYL TU DÝL

22/13 °C

svátek má Kamila

Pořady Country

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Oblíbený pořad TV Prima v rozhlasové verzi s Václavem Postráneckým a Zdeňkem Sekaninou. Každou neděli od 19.00hodin na Country Radiu.

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3hod.

Country je všechno, co se mi líbí

Hodinka české i zahraniční hudby s komentáři muzikanta, countrymana a přítele Michala Tučného, který ho označoval za svého nástupce.

Každé pondělí od 20 hodin představí Petr Kocman ve svém pořadu písničky, které má rád. Repríza v sobotu od 2-3hod.

Ozvěny osadních ohňů

Aby toho nebylo málo, vyrazíme ještě jednou na Portu do Ústí nad Labem. Vyhrávat nám k tomu budou Choroši, které doprovodí zástupce společenství Porta Bohemica Jindra Srejber. ...

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 19:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Folkmenu - nedělní večer s folkem na Countryradiu

Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 21-22 hodin, hodina od 20,00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou a Folkovým letopočtem, , od 22 se setkáte s Folkovým tématem a folkem ze zahraničí.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně

Zadáno pro legendy

I v roce 2016 budeme pokračovat v abecedě legend a pokračujeme písmeny T a U a zůstaneme na pár týdnů v českých luzích a hájích : v pořadu v sobotu 4/6 od 19,00 (repríza další pátek po půlnoci) to budou NAĎA URBÁNKOVÁ A MICHAL TUČNÝ

K dnešnímu interpretovi je zbytečné dodávat slovo legenda – a vlastně cokoliv moc dodávat. O Michalovi Tučném je toho známo tolik, že je nejlepší nechat umělce hovořit sebe sama...

Country Time

Co se právě hraje na americké countryové hitparádě, ohlednutí za hity č.1 minulosti, kalendář narozenin a srovnávací rubrika tak či onak, to je pořad, který má premiéru ve středu v 19.00 a reprízu v neděli ve 23.00. Pořadem provázejí Veronika a Miloš.

Folkový čaj

Hodinka Pavla Kopřivy a jeho kamarádů o folkové moravské hudbě. Každou pondělí od 22-23hod. s reprízou v sobotu od 00-01hod.

PUŤÁK COUNTRYTÝPKA 2016 Nastražte plachťáky a ušetříte chechtáky OSLAVY COUNTRY RADIA Festival Country Fontána ZDRAVÍČKO, DOKTORE! COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO COUNTRY PARNÍK 2016 - ODPLOUVÁME !!! COUNTRY PES

VAŠE OBLÍBENÉ POŘADY V NOVÉM ČASE

Vážení posluchači, vaše oblíbené pořady najdete v nových vysílacích časech: Pondělí - 19.00 - 20.00 Country Oldies a R´N´R párty, 20.00 - 21.00 Country je všechno, co se mi líbí, 21.00 - 22.00 Hovory z Loun (první pondělí v měsíci), Dostaveníčko s 1. republikou s Patrolou Šlapeto (poslední pondělí v měsíci), 22.00 - 23.00 Folkový čaj, 23.00 - 24.00 Bluegrassová kolekce. Čtvrtek - 19.00 - 20.00 Hudba jako křen. Pátek - 19.00 - 20.00 Sklípek Yvonny...

DNES VÁS BUDÍM JÁ

DNES VÁS BUDÍM JÁ

Uganda je nádherná země, uchvátí vás nejen stále zelená krajina, ale i velice milí lidé, množství ptactva a hlavně pozorování primátů, jak goril tak šimpanzů a dalších. Právě z Ugandy se doslova před pár dny vrátila i Saša Ryvolová i se svým parťákem. Poznávací dovolená byla prý moc pěkná, až na ten závěr. Co se dělo? Nenechte si ujít její vyprávění už tento pátek. Začínáme jako obvykle v 8 hodin.

SRDCEM V COUNTRY

SRDCEM V COUNTRY

Stanislav Wabi Daněk je pravidelným hostem v našem vysílání. I tentokrát bude jeho vyprávění jistě poutavé. Co probereme? Jak prožívá jarní období? Už má za sebou první letošní grilování? Jak aktivní je dědeček? Kde bude vidět a slyšet? Co nového na osadě? Doufáme, že budete poslouchat od začátku až do konce. Nalaďte si naše vysílání již tuto sobotu v 18 hodin.

COUNTRY RADIO VYSÍLÁ V JIHLAVĚ

COUNTRY RADIO VYSÍLÁ V JIHLAVĚ

Po dlouhých sedmi letech snažení byl 12.5. v 15 hodin spuštěn vysílač Jihlava 90.3 MHz. Vysílací antény jsou umístěné v lokalitě Holý vrch 657+55m. I přes nižší výkon (100W) odtud signál zvládne mnohé. Na této frekvenci spolehlivě pokrýváme krajské město Jihlava a zacelujeme mezery pokrytí mezi vysílači Chotěboř, Dačice a Třebíč.

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

Máte rádi humor Ivana Mládka, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové? Poslouchejte náš nový pořad "Hovory z Loun", každé první pondělí v měsíci od 21 do 22 hodin. Netradiční povídání s obzvlášť zajímavými hosty...  

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

Stáhněte si do svého chytrého mobilu novou aplikaci Country Radia a ihned budete vědět, co se u nás děje. Mobilní aplikace už nepoužívají jen odborníci, nadšenci a hračičkové, ale stovky tisíc běžných uživatelů chytrých mobilů a tabletů. Hrajte s námi, máte možnost vyhrát krásné nové cedulky "Country pes" na váš plot. Aplikace ke stažení zde .

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

Jo! Za první republiky... To se jezdilo pěkně vlevo... Svatojánské proudy hučely jak ňáká Nijagára a v Jedový chýši to prostě žilo! Dostaveníčko s první republikou - PREMIÉRA každé poslední pondělí v měsíci v 21 hodin se skupinou Patrola - Šlapeto na Country Radiu.    

Poslouchej živě

Naše rádio právě poslouchá 734 on-line posluchačů.

Kontakt

RADIO UNITED BROADCASTING s.r.o.
Říčanská 3
Praha 10
101 00

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér