Tony Linhart

Tony Linhart

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

21/8 °C

svátek má Kamila

Program

Naši moderátoři

Zajímá Vás, kdo vysílá v našem rádiu?

Písničky k probouzení

Každý všední den od 5 do 7 hodin. Chcete si zpříjemnit ranní vstávání oblíbenou písničkou? Chcete být první, kdo hned ráno pošle přání k svátku či k narozeninám vašim kamarádům? Vyberte písničku a napište přání či vzkaz.
Vstáváte brzy? Jsme v tom s vámi již od 5 hodin. A můžeme vám vylepšit časné ráno vaší oblíbenou písničkou. O Písničky k probouzení si můžete napsat vždy v předvečer všedních dnů a potěšit se jimi hned...

Písničky s věnováním

Zavolejte Vaše věnování přímo do studia.
Chcete-li někomu popřát nebo jen tak věnovat písničku, zavolejte Vaše věnování a my vybereme písničku. Písničky s věnováním jsou zdarma. Stačí ve správný čas zavolat na výzvu moderátora do studia Country Radia na 601 271 271. Písničky s věnováním se vysílají každou hodinu od 7 do 18 hodin. Vždy jedenkrát v hodině (cca kolem 40.minuty). Výjimkou je Polední siesta Country Radia, kdy pravidelně od 12:00...

Písničky na přání

Denně od 18 do 19 hodin. Pošlete nám Vaše přání...
Chcete někomu popřát nebo jen tak věnovat písničku? Pošlete nám Vaše věnování a vyberte si písničku. Písničky na přání jsou zdarma. Stačí vyplnit následující údaje a odeslat. Country Radio negarantuje odvysílání všech objednaných písniček na přání. Zájem značně převyšuje časové možnosti. Písničky na přání se vysílají každý den od 18:00 do 19:00.

Bonanza

O vítězi nedělní SuperBonanzy je již rozhodnuto, ale jak byste hlasovali Vy?

Folkové stupně


Sledujte hitparádu Folkové stupně každou neděli od 20 hodin v pořadu Folk Menu Country Radia. V něm můžete slyšet celé písně, které jsou zde na webu zastoupeny jen ukázkami. V rámci pořadu budete pravidelně informováni o průběžném stavu soutěže.

Fígle a dobroty Františka Mlsoty

Fígle, rady, recepty, postupy, nápady, návody a tipy na výlety Františka Mlsoty, které jste mohli slyšet a třeba neslyšeli, ve vysílání v uplynulém týdnu.
Náměty a nápady můžete posílat na fmlsota@countryradio.cz . Šikovné informace z Frantovy dílny poslouchejte na Country Radiu každý den ve 13:10 a 17:10. Reprízy pořadu nabízíme ve vysílání každý víkend.   11.5. Arménská polévka ČIHIRTMA Ingredience 1 kg ořezků skopového...

SMS brána

SMS Brána Country Radia Vám umožní přístup k informacím prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu.
Komunikace probíhá prostřednictvím standardních SMS odesílaných na číslo 736 300 895. Za takto odeslanou zprávu zaplatíte cenu dle svého tarifu, za přijatou zprávu nezaplatíte nic.

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Europe Easy Energy

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér