Jitka Koutná

Jitka Koutná

Právě hraje:
JIŘÍ SUCHÝ & COUNTRY BEAT JIŘÍHO BRABCE
KVÉR A FLAŠKA GINU

8/14 °C

svátek má Nina

Pořady Country

Ozvěny osadních ohňů

Návštěvu v Ozvěnách osadních ohňů přislíbila skvělá zpěvačka, písničkářka a milovnice "ryvolovek" Martina "Heny" Orthová. Jak se sluší a patří přicestuje i se svou kytarou a tak se bude hrát a zpívat co se do posluchačů vejde... !

Poslouchejte Country Radio v úterý 29.10. od 19.00 hodin.

Country je všechno, co se mi líbí

Hodinka české i zahraniční hudby s komentáři muzikanta, countrymana a přítele Michala Tučného, který ho označoval za svého nástupce.

Každé pondělí od 20 hodin představí Petr Kocman ve svém pořadu písničky, které má rád.

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 17:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Balík v balíku Hudební návraty Standy Chmelíka Fotosoutěž

DNES VÁS BUDÍM JÁ

Vzhůru na cesty! Páteční probouzení bude míti na starosti opět náš stálý host, cestovatel a dobrodruh Leoš Šimánek . Poslouchejte Country Radio v pátek 24.10. od 8.00 hodin.

VÍKEND COUNTRY RADIA

Řekli jsme si: čím delší tím lepší! Právě proto bude víkend na Country rádiu patřit táhlým baladám, skutečným i smyšleným příběhům, srdcervoucím moritátům. Prostě čím delší tím lepší. Poslouchejte Country Radio o víkendu 25.10. a 26.10.

SRDCEM V COUNTRY

SRDCEM V COUNTRY - aneb víkendové muzikantské povídání nejen o hudbě. Vydejte se s námi za povídáním o hudbě a životě největších muzikantů naší country scény, každou sobotu dopoledne s Honzou Macounem. SRDCEM V COUNTRY v sobotu od 10hodin na Country Radiu. Hostem bude Tomáš Linka.

NALAĎTE SI NÁS...

...na satelitu Astra 23,5°E, na set-top-boxu O2TV (v nabídce regionálních rádií) nebo v síti kabelové televize UPC.
V síti UPC nás můžete naladit v Praze 1 a 2 na 88,9 MHz, v Příbrami na 97,05 MHz, v Kladně na 88,9 MHz, v České Lípě na 92,2 MHz nebo 106,6 MHz a v celých severních Čechách (Bílina, Duchcov, Děčín, Chlumec, Chomutov, Jirkov, Janov, Krupka, Litoměřice, Litvínov, Lovosice, Louny, Meziboří, Most, Obrnice, Osek, Teplice, Ústí nad Labem) na 105,1 MHz.

COUNTRY RADIO V HRADCI KRÁLOVÉ NA FREKVENCI 95,7FM!!!

Vážení posluchači, Country Radio si můžete nově naladit v HRADCI KRÁLOVÉ a okolí na frekvenci 95,7FM. Přejeme vám příjemný poslech...
Donec non ligula adipiscing, mollis ante id, sollicitudin magna. Sed eu turpis enim. Fusce faucibus orci sed augue venenatis cursus at lacinia purus. Vestibulum eget lobortis dui. In faucibus sapien ut dui ornare, nec vehicula justo vehicula. Vestibulum nec vehicula ligula. Cras accumsan lobortis risus, blandit pretium quam condimentum ac. Donec...

Anketa

Měla by Country Fontána 2015 být v sobotu?

 
3697
 
1594

Hosté ve studiu

24.10. Leoš Šimánek (8:05 - 8:55)
25.10. Tomáš Linka (10:05 - 10:55)
26.10. Tomáš Berka
28.10. Martina "Heny" Orthová (19:05 - 19:55)
Country obchůdek
Facebook
Twitter

Inzerce

Partneři webu


Dopravní informace FOLKtime - Vaše brána do sveta folku Malostranská beseda Svět Westernu Naše noviny Mobilní ateliér