Svátek má Naděžda

17/11 °C

Franta Šťastna

Franta Šťastna

Právě hraje:
TAMMY WYNETTE
STAND BY YOUR MAN

20:00 - 23:59

Živé vysílání

A já to platím!
COUNTRY PARNÍK 2019
COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu
SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO
PODZIMNÍ POTLACH COUNTRY RADIA

Poslouchej živě

Napiš do studia

Pořady Country

Karavana

Zcela nový hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové písničky v širším spektru folk a country hudby. Každé druhé pondělí v měsíci od 21.00-22.00 hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1hodiny

Karavana je nesoutěžní observativní a vyhledávající volný prostor pro novou tvorbu, informace o kapelách, prostor pro návštěvy kapel, interpretů a autorů, kteří mohou nové...

Fígle a dobroty Františka Mlsoty

Fígle, rady, recepty, postupy, nápady, návody a tipy na výlety Františka Mlsoty.

Náměty a nápady můžete posílat na fmlsota@countryradio.cz . Šikovné informace z Frantovy dílny poslouchejte na Country Radiu každý den v 18:10.    

Bonanza

Hitparáda českých, ale i zahraničních písniček :-)

Folkmenu - nedělní večer s folkem na Countryradiu

Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 21-22 hodin, hodina od 20.00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou, Folkovým letopočtem a Folkovým tématem, od 22 se setkáte s folkem ze zahraničí a mladým folkem.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně. V dubnu si budeme také představovat jednotlivé soutěžící v soutěži o titul Talent Countryradia, na které v květnu...

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20 hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3 hod.

Zadáno pro legendy

31/8 DEL A JIM REEVES
7/9 LORETA LYNN, CRYSTAL GAYLE, PEGGY SUE
14/9 ROY ACCUF, COWBOY COPAS
21/9 BURL IVES, MEL TILLIS
28/9 CARL BUTLER, JOHNNY BOND

5/10 DAVID ALLAN COE, BROOKS AND DUNN
12/10 AL DEXTER, GENE VINCENT
19/10 KEITH URBAN, KENNY CHESNEY
26/10 KRISTOFERSON, DYLAN

2/11 LEEANN RIMES, RANDY TRAVIS
9/11 LES PAUL+MARY FORD, MOE BANDY
16/11 HANK LOCKLIN, EMMYLOU HARRIS
23/11 MARWIN PERCY RAINWATER, STONEWALL JACKSON
30/11 KENNY ROGERS, NAT KING COLE

7/12 MARTY ROBBINS, DON GIBSON
14/12 RICKY VAN SHELTON, ROY ORBISON
21/12 STEWE WARINER, TANYA TUCKER
28/12 ELVIS PRESLEY, JOHNNY CASH

2020

4/1 WAYLON JENNINGS,WILLIE NELSON
11/1 TRAVIS TRITT, GEORGE STRAIT
18/1 DAVE DUDLEY, JOHNNY PAYCHECK

Milanovým kukátkem po našem kraji....

Milanovým kukátkem po našem kraji....

5.6.2019 zcela vyhořelo ekocentrum Včelín Ořech zaměřené na představování včel především pro školy, školky a laickou veřejnost. Světově unikátní bylo tím, že jedna jeho stěna byla zcela prosklená a návštěvníci mohli pozorovat včelaře i včely zcela zblízka bez obav ze žihadel. Na obnově se podílí jak včelaři, tak i školy a lidé, kteří včelín znali a využívali ke svému vzdělávání. Jednou z cest k obnově je i Koncert Jaroslava Samsona Lenka Pro Včelín. Samson hraje zdarma a tak 100% ze vstupného půjde na obnovu Včelína. Kdo chce pomoci dobré věci a užít si koncert oblíbeného interpreta - může přijít 19.9, na zahradu muzea v obci Ořech. koncert začíná v 19 hodin.

SRDCEM V COUNTRY

SRDCEM V COUNTRY

Tentokrát v pořadu Milana Schmidta - Srdcem v country uslyšíte povídání s Lubošem Javůrkem z kapely Bokomara. Luboš oslavuje významné životní jubileum a kapela oslavuje s ním. Přípravy oslav asi zaberou hodně času a tak jsem radši s mikrofonem vyslal spojku v osobě Petra Bohuslava přímo k Lubošovi domů. Jak návštěva dopadla si poslechněte v sobotu 21.9. od 18 hodin.....

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

Abychom nezapoměli... víkendové vysílání Country Radia bude patřit zářiovým oslavencům. Při té příležitosti si také připomeneme některá významná výročí z historie country muziky.

POLEDNÍ SIESTA

POLEDNÍ SIESTA

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 20.9. bude polední siesta patřit známým i méně hraným písním Michala Tučného a jeho přátel.

KARAVANA

KARAVANA

Nový hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové písničky v širším spektru folk a country hudby. Každé druhé pondělí v měsíci od 21.00-22.00 hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1hodiny

KONĚ NA COUNTRY RADIU

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.

Ozvěny osadních ohňů

Ozvěny osadních ohňů

Při poslechu Ozvěn osadních ohňů vás čeká živé vystoupení legendární trampské skupiny Scarabeus. Dlouho nehráli, ale opět se do toho s vervou sobě vlastní dali! Poslouchejte Country Radio v úterý 17.9. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2019 Country Radio
MEDIA CLUB, s.r.o.
sídlo: Na Žertvách 132/24, Libeň, 180 00 Praha 8
spisová značka: C 204565 vedená u Městského soudu v Praze