Svátek má Vendelín

14/6 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

Inzerce

Mapa pokrytí

Mapa pokrytí signálem Coutry Radia

 

Kontakty na regionální obchodní oddělení

Praha (region Praha a Severozápad) Říčanská 3, 101 00 Praha 10
Milan Pešek 777 840 677 Milan.Pesek@media-club.cz
Liberec (region Severovýchod) Doubská 997, 460 06 Liberec
Martina Fotrová 724 621 384 Martina.Fotrova@media-club.cz
Pardubice (region Severovýchod) Husova 1782, 530 03 Pardubice
Alice Štětková 724 023 949 Alice.Stetkova@media-club.cz
Plzeň (region Západ) Husova 58, 301 00 Plzeň
Veronika Nágrová 724 621 308 Veronika.Nagrova@media-club.cz
České Budějovice (region Jih) U Výstaviště 15, 370 05 České Budějovice
Martin Kašpárek 776 271 261 Martin.Kasparek@media-club.cz
Brno (region Morava jih) Šumavská 461/15, 602 00 Brno
Pavla Kovaříková 606 704 597 Pavla.Kovarikova@media-club.cz
Zlín (region Morava východ) třída Tomáše Bati 385 (budova VITAR), 763 02 Zlín – Louky
Mgr. Jiřina Dočkalová 776 849 765 Jirina.Dockalova@media-club.cz
Ostrava (region Morava sever) Starobělská 13, 700 30 Ostrava-Zábřeh
Renáta Stoszek Štarhová 602 538 943 Renata.Starhova@media-club.cz

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2018 Country Radio
MEDIA CLUB, s.r.o.
sídlo: Na Žertvách 132/24, Libeň, 180 00 Praha 8
spisová značka: C 204565 vedená u Městského soudu v Praze