Svátek má Lucie

-1/-5 °C

Soňa a Vláďa

Soňa a Vláďa

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

06:00 - 10:00

Živé vysílání

Prázdniny nanečisto

26. 6. 2002, Škola Jedličkova ústavu, Jedličkův ústav s Country Radiem a českou sportovní federací Spastic Handicap uspořádal sportovní odpoledne.

Jednotlivci i družstva handicapovaných sportovců se v sedmiboji na invalidních vozících utkali s týmem osobnostní, který tvořili: Jan Zilvar - generální ředitel Country Radia, Miroslav Kasan - technický ředitel Country Radia, Alena Zárybnická moderátorka počasí na ČT,  sportovní redaktoři ČT Pavel Čapek,  Jiří Rejman a Jakub Bažant, zpěvačka Blanka Šurková ze skupiny Schovanky a další.
Střelba z luku - Zde měli děti možnost, vyzkoušet si své střelecké umění. Střelba z luku - Zde měli děti možnost, vyzkoušet si své střelecké umění. Bazén - Při příležitosti sportovního odpoledne dostali děti z Jedličkova ústavu velký dárek - nový bazén. Hosté - soutěžící - Jakub Bažant, Pavel Čapek a Alena Zárybnická. Koncert pro radost - S dětmi si přišel popovídat a zazpívat Ivan Hlas. Koncert pro radost - Zazpívala i Naďa Urbánková. Koncert pro radost - Pro radost zpívala Hana Křížková. Koncert pro radost - Zpívala i Blanka Šurková. Koncert pro radost - Své hudební umění předvedla skupina Netto.

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2018 Country Radio
MEDIA CLUB, s.r.o.
sídlo: Na Žertvách 132/24, Libeň, 180 00 Praha 8
spisová značka: C 204565 vedená u Městského soudu v Praze