Svátek má Erik

11/6 °C

Franta Šťastna

Franta Šťastna

Právě hraje:
MUSTANGOVÉ
KAPITÁNE MŮJ

20:00 - 23:59

Živé vysílání

Pořady Country

Fígle a dobroty Františka Mlsoty

Fígle, rady, recepty, postupy, nápady, návody a tipy na výlety Františka Mlsoty.

Náměty a nápady můžete posílat na fmlsota@countryradio.cz . Šikovné informace z Frantovy dílny poslouchejte na Country Radiu každý den v 18:10.    

Bonanza

Hitparáda českých, ale i zahraničních písniček :-)

Folkmenu - nedělní večer s folkem na Countryradiu

Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 21-22 hodin, hodina od 20,00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou, Folkovým letopočtem a Folkovým tématem, od 22 se setkáte s folkem ze zahraničí a mladým folkem.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Oblíbený pořad TV Prima v rozhlasové verzi s Václavem Postráneckým a Zdeňkem Sekaninou. Každou neděli od 19.00hodin na Country Radiu.

Ozvěny osadních ohňů

Tentokrát se za trampskou písní vydáme do Brna. Vhrávat budou tamní trampské soubory a řeč bude, mimo jiné, o tradičním festivalu "Volání větru". Poslouchejte Country...

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3hod.

Country je všechno, co se mi líbí

Hodinka české i zahraniční hudby s komentáři muzikanta, countrymana a přítele Michala Tučného, který ho označoval za svého nástupce.

Každé pondělí od 20 hodin představí Petr Kocman ve svém pořadu písničky, které má rád. Repríza v sobotu od 2-3hod.

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 19:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Folkový čaj

Hodinka Pavla Kopřivy a jeho kamarádů o folkové moravské hudbě. Premiéra vždy poslední neděli v měsíci od 22-23hodin.

Tuto neděli hostem René Matlášek z kapely Marod.  

Country Time

Co se právě hraje na americké countryové hitparádě, ohlednutí za hity č.1 minulosti, kalendář narozenin a srovnávací rubrika tak či onak, to je pořad, který má premiéru ve středu v 19.00 a reprízu v neděli ve 23.00. Pořadem provázejí Veronika a Miloš.

Zadáno pro legendy

Od října do prosince 2016 se budeme věnovat "legendám tohoto tisíciletí" - ano už i toto tisíciletí má svoje legendy, vždyť současní aktivní zpěváci zpívají už přes dvacet let a něco pro americkou country znamenají a něco pro ní vykonali. A tak se podíváme blíže na hvězdy americké country, které můžeme vidět na pódiích a které obsazují žebříčky hitparád. V dalším díle to budou J.M.MONTGOMERY, SHANIA TWAIN A BROOKS AND DUNN , hudebním průvodcem nám bude LORETA LYNN . Poslouchejte v sobotu od 19,00.

BALÍK V BALÍKU NAROZENINOVÁ TRIČKA COUNTRY RADIA SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO

DEN S MICHALEM TUČNÝM

DEN S MICHALEM TUČNÝM

Sice by nic neslavil, ale svátek ho čeká. Tento pátek od ranního rozbřesku až po západ slunce budeme servírovat písničky s Michalem Tučným. Nevěříte? Poslouchejte sváteční country vysílání s hvězdou hvězd. My se moc těšíme!

SRDCEM V COUNTRY

SRDCEM V COUNTRY

Když už je někdo třicet let na hudební scéně, zaslouží si to pořádně oslavit. Aby z toho měli něco i fanoušci, existují dvě možnosti - koncertní turné či album. To druhé nyní nabízí Věra Martinová v podobě bohatého trojalbového ohlédnutí a také náznaku věcí příštích na výběrovce "Jako dřív". Věra ho sama představí již tuto sobotu v 18 hodin ve vysílání Country Radia a Honzy Macouna.

BALÍK V BALÍKU - DRUHÝ VÝHERCE

BALÍK V BALÍKU - DRUHÝ VÝHERCE

Paní HELENA je naší druhou výherkyní, která dnes vyhrála 26772,-korun!!! Jako první se dovolala do studia, Vláďovi sdělila správnou částku a stala se tak jasným důkazem, že bedlivě poslouchat Country Radio se vyplácí...

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

Víkend balad a příběhů pravdivých i více či méně smyšelných, písní povětšinou dlouhých až táhlých. Zaposlouchejte se s námi do písniček které mnohdy psal sám život a nebývají snad právě proto z těch nejveselejších. Poslouchejte v sobotu 29. a v neděli 30.10.

TRIČKIÁDA NA COUNTRY RADIU

TRIČKIÁDA NA COUNTRY RADIU

Vyfoťte se v našem narozeninovém tričku k 25letům Country Radia a nejhezčí fotka bude 31.října odměněna krásným víkendovým wellnes pobytem v luxusním hotelu.

KONĚ NA COUNTRY RADIU

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.

COUNTRY RADIO VYSÍLÁ NA ŠUMPERSKU

COUNTRY RADIO VYSÍLÁ NA ŠUMPERSKU

Klidné rádio do neklidné doby nově vysílá na Šumpersku! Nalaďte si nás na 89.1 MHz. Vysílač je poměrně silný, proto by neměl být problém nás naladit v brázdě vytvořené řekami Moravou a Desnou. Dostatečně kvalitní signál by měl být v následujících městech: Velké Losiny, Rapotín, Šumperk, Bludov, Olšany, Postřelmov, Zábřeh, Leština, Mohelnice, Loštice a Litovel. Přejeme příjemný poslech!  

PROTI PROUDU - NOVÝ POŘAD NA COUNTRY RADIU

PROTI PROUDU - NOVÝ POŘAD NA COUNTRY RADIU

Roman Horký na Country Radiu. Každý pondělní večer jsme pro vás připravili zbrusu nový pořad "Proti proudu". Moderátorem je kytarista, zpěvák a frontman skupiny Kamelot Roman Horký.

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou sobotu od 20:30 hodin a v pondělní repríze od 0:00 hodin bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

Máte rádi humor Ivana Mládka, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové? Poslouchejte náš nový pořad "Hovory z Loun", každé první pondělí v měsíci od 21 do 22 hodin. Netradiční povídání s obzvlášť zajímavými hosty...  

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

Stáhněte si do svého chytrého mobilu novou aplikaci Country Radia a ihned budete vědět, co se u nás děje. Mobilní aplikace už nepoužívají jen odborníci, nadšenci a hračičkové, ale stovky tisíc běžných uživatelů chytrých mobilů a tabletů. Hrajte s námi, máte možnost vyhrát krásné nové cedulky "Country pes" na váš plot. Aplikace ke stažení zde.

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

Jo! Za první republiky... To se jezdilo pěkně vlevo... Svatojánské proudy hučely jak ňáká Nijagára a v Jedový chýši to prostě žilo! Dostaveníčko s první republikou - PREMIÉRA každé poslední pondělí v měsíci v 21 hodin se skupinou Patrola - Šlapeto na Country Radiu.    

VAŠE OBLÍBENÉ POŘADY V NOVÉM ČASE

VAŠE OBLÍBENÉ POŘADY V NOVÉM ČASE

Vážení posluchači, vaše oblíbené pořady najdete v nových vysílacích časech: Pondělí - 19.00 - 20.00 Country Oldies a R´N´R párty, 20.00 - 21.00 Country je všechno, co se mi líbí, 21.00 - 22.00 Hovory z Loun (první pondělí v měsíci), Dostaveníčko s 1. republikou s Patrolou Šlapeto (poslední pondělí v měsíci), 22.00 - 23.00 Proti proudu, 23.00 - 24.00 Bluegrassová kolekce. Čtvrtek - 19.00 - 20.00 Hudba jako křen. Pátek - 19.00 - 20.00 Sklípek Yvonny...

Poslouchej živě

Naše rádio právě poslouchá 497 on-line posluchačů.

Hosté ve studiu

28.10. Michaela Tučná (8:00)
29.10. Věra Martinová (18:00)
04.11. Marta Kubišová (8:00)
05.11. Voborská Maršálková Paska (18:00)
11.11. Klára Cibulková (8:00)
12.11. Tomáš Klus (18:00)

Kontakt

RADIO UNITED BROADCASTING s.r.o.
Říčanská 3
Praha 10
101 00

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB
Horsecare
NejlevnejsiPNEU.cz

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér