Svátek má Doubravka

3/1 °C

Franta Šťastna

Franta Šťastna

Právě hraje:
TRACY LAWRENCE
TIME MARCHES ON

20:00 - 23:59

Živé vysílání

TALENT COUNTRY RADIA 2018
COUNTRY OSLÍK
Country bál v Brně
Country Bál Country Radia 26. ledna 2018 Mladá Boleslav
Country bál Country Rádia také v Praze!

Poslouchej živě

Napiš do studia

Pořady Country

Fígle a dobroty Františka Mlsoty

Fígle, rady, recepty, postupy, nápady, návody a tipy na výlety Františka Mlsoty.

Náměty a nápady můžete posílat na fmlsota@countryradio.cz . Šikovné informace z Frantovy dílny poslouchejte na Country Radiu každý den v 18:10.    

Bonanza

Hitparáda českých, ale i zahraničních písniček :-)

Folkmenu - nedělní večer s folkem na Countryradiu

Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 21-22 hodin, hodina od 20.00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou, Folkovým letopočtem a Folkovým tématem, od 22 se setkáte s folkem ze zahraničí a mladým folkem.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně. V dubnu si budeme také představovat jednotlivé soutěžící v soutěži o titul Talent Countryradia, na které v květnu...

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20 hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3 hod.

Zadáno pro legendy

Pořad Zadáno pro legendy má opět stopáž 60 minut a nový podtitul: OSMDESÁTÁ A DEVADESÁTÁ VE ČTYŘICETI MINUTÁCH - znamená to tedy , že se nějakou dobu budeme věnovat legendám spíše novějším, většinou ještě i žijícím a k nim doplníme naopak legendu velmi klasickou. Pouze první pořad v měsíci bude i nadále věnován legendě z českých luhů a hájů. V pořadu 20/1 budou účinkovat VINCE GILL A WEBB PIERCE

Vince Gill se narodil 12/4/1957 ve městě Norman v Oklahomě v rodině soudce. Otec hrál na banjo a housle a Vince začal na tyto nástroje hrát ve svých deseti letech. Později přidal dobro,...

Tip na víkendový výlet - Pustevny

Tip na víkendový výlet - Pustevny

Do nového roku začneme v tipech na výlet pěkně mrazivě. Naše pozvánka totiž bude směřovat k ledu, samozřejmě řečeno s lehkou nadsázkou. Rádi bychom Vás dnes pozvali na výstavu ledových soch na Pustevnách.

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

Tentokráte se našich posluchačů zeptáme, zda věří na horoskopy, věštby, sny a jiná osudová znamení a jaký by podle nich měl být rok 2018. I vy se můžete zapojit do naší víkendové ankety na téma: jak to asi bude... Poslouchejte Country Radio v sobotu 20. a neděli 21.1.

Ozvěny osadních ohňů

Ozvěny osadních ohňů

Kovbojská tématika je v trampských písních jako doma. Dokonce i trampské melodie mají blízko k americkému westernu. Pojďme si přehrát ty zajímavé a populární. Nakonec i poznáme, že trampské zpívání si tak trochu pomáhá populární hudbou. Poslouchejte Country Radio v úterý 23.1. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

KONĚ NA COUNTRY RADIU

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.

Sklípek Yvony Přenosilové

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2018 Country Radio
Radio United Services s.r.o.
sídlo: Říčanská 2399/3, Vinohrady, 101 00 Praha 10
spisová značka: C 202501 vedená u Městského soudu v Praze