Svátek má Viola

18/9 °C

Miloš Keller

Miloš Keller

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

14:00 - 18:00

Živé vysílání

SRDCEM TALENTŮ

SRDCEM TALENTŮ

Vážení posluchači, zveme vás na koncert „Srdcem Talentů“, který se uskuteční 1.4. v Brně (na Musilce). Akce bude trvat od 14:00 do 22:00 hodin.

Vystoupí loňští finalisté Talentu Country Radia - Tony Joch, Marod, Past, Poutníci, Dřeváci, Hot Dog Band, Mirek Bílek, Radim Flender. Roli hvězdného hosta přijali Zelenáči. Každá kapela zahraje cca 40 minut.

Výtěžek koncertů bude věnován jedinému příjemci Lukášovi Hyblovi z Prostějova

Lukášův příběh. Před deseti lety bylo Lukášovi sedm, když si s partou kluků hráli s ohněm. Zapálili i nějakou plechovku, což se stalo Lukášovi osudným. Došlo k výbuchu a utrpěl popáleniny 3. stupně (kůže pryč) na 80% těla. Vrtulník RZS jej transportoval do ostravské FN, kde mají na popáleninovém centru zkušenosti s rozsáhlými popáleninami horníků z důlních explozí. Několik týdnů bojovali o Lukášův holý život (99% takto popálených dětí umírá). Nakonec se jej povedlo při životě udržet.

Tím začal Lukášovi a jeho mamince nový život, plný bolesti (popáleniny strašně bolí), odvahy, vůle a neutuchající víry. Zdravotníci jej zachránili pomocí umělé kůži, která má však zásadní nedostatek - neroste. Také nefunguje termoregulační funkce, jako u normální kůže. Lukáš má dodnes za sebou několik desítek operací, při nichž se stále dokola opravují defekty, způsobené jeho růstem a desítky dalších jej ještě čekají. Jeho zdeformované ruce jsou definitivně poškozeny, bez šance na návrat plné funkce. Po dvou letech od této tragédie jej postihla další rána. Přišel o staršího bratra, kterého zabil elektrický proud při manipulaci s filtrací bazénu. Strašlivá bilance. LUKÁŠ A JEHO MAMINKA TO VŠAK NEVZDALI! To je hlavní důvod, proč jim chceme pomoci.

Dokument o Lukášovi: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10889052536-luka/

 

SRDCEM TALENTŮ bude mít velký smysl.

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB
TEFAL
Makro
AUTO STRAKONICE

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér