Svátek má Anna

19/12 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

Články

VÍKEND COUNTRY RADIA


Jak je léty dobře ověřeno, patří mezi posluchačsky nejoblíbenější víkendové programy srovnávání originálů slavných country písní s jejich domácími verzemi. A právě to nás čeká o tomto víkendu! A komu by to nestačilo, může si dát velký "tandemový" nášup hned v úterý. Poslouchejte Country Radio v sobotu 29. a neděli 30.7.

Tip na víkendový výlet - Zámek v Jindřichově Hradci

V tipech na víkendový výlet pro vás máme tentokrát kus historie a také parádní bavendo, jak by řekl Vláďa. Rozhodli jsme se Vás totiž pozvat na Zámek v Jindřichově Hradci.
Tento monumentální soubor budov hradu a zámku v Jindřichově Hradci , prohlášený v roce 1996 národní kulturní památkou, je třetím největším památkovým komplexem v České republice. S přiléhajícím městem se spojuje v harmonický celek, jehož historický ráz a jedinečné...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých...

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou sobotu od 19:30 hodin a v pondělní repríze od 0:00 hodin bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.
"Zdravíčko, doktore!" - Nestyďte se zeptat. Zeptat se prostřednictvím pořadu "Zdravíčko, doktore!" můžete i vy....

PROTI PROUDU - ROMAN HORKÝ NA COUNTRY RADIU

Každý pondělní večer jsme pro vás připravili zbrusu nový pořad "Proti proudu". Moderátorem je kytarista, zpěvák a frontman skupiny Kamelot Roman Horký.
Posluchejte každé pondělí od 22-23.00hodin s reprízou z pátka na sobotu po půlnoci.

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2017 Country Radio
Radio United Services s.r.o.
sídlo: Říčanská 2399/3, Vinohrady, 101 00 Praha 10
spisová značka: C 202501 vedená u Městského soudu v Praze