Svátek má Mahulena

13/8 °C

Antonín Bezrouk

Antonín Bezrouk

Právě hraje:
TAXMENI & VRÁŤA VYSKOČIL
JEZDEC DÁLKY

13:00 - 18:00

Živé vysílání

Články

Milanovým kukátkem po našem kraji....

{clanky.NAHLED}

V Praze tento týden v neděli 17.11. začíná výstava Ze života knih a knížek. Najdete ji ve výstavních sálech v přízemí zámku Ctěnice. Je rozdělena do několika tematických celků. Část výstavy patří knižním vazbám, technikám zdobení knižních desek či řemeslu knihvazače a ozdobníka, a to včetně nástrojů, materiálů a pomůcek, které k práci potřebovali. Menší část se pak věnuje krásně zdobeným modlitebním knížkám a těm, které souvisely s mnoha dalšími řemesly – knížkám vandrovním, bez nichž se neobešli vandrující tovaryši. Nedílnou součástí výstavy je bohatý obrazový materiál. V rámci výstavy je realizována celá řada doprovodných programů – výtvarných dílen i komentovaných prohlídek, včetně výukových programů pro školy.

SRDCEM V COUNTRY

{clanky.NAHLED}

V pořadu Srdcem v country se objevují kapely, které z vysílání Country rádia dobře znáte. Občas ale dostávají prostor i kapely, které v běžném vysílání prakticky nezaslechnete. Někdy proto, že kapela teprve začíná. Jindy proto, že hraje muziku, která žánrově trochu vyčnívá. To ovšem neznamená, že takové kapely přehlížím. Mezi nesmírně zajímavé, přesto v našem vysílání vzácné party patří skupina Jelen. Mezi mladšími příznivci našeho žánru velmi oblíbená kapela, navíc uznávaná odborníky -(Kapela získala Anděla v kategorii Objev roku za rok 2014 a Anděla v kategorii Skupina roku za rok 2016) - vyšle svého zástupce Jindru Poláka k nám do studia v sobotu 16. 11. v 18 hodin. Už se moc těším……Váš Milan Schmidt

Milošovým kukátkem po našem kraji...

{clanky.NAHLED}

Napsala mi Pavla Marianová z Klíče: Ahoj Miloši, chci Ti dát vědět, že máme velmi plodný podzim. Velkou a nečekanou radost nám udělalo naše bývalé vydavatelství a po 18 letech od vydání (15 letech od ukončení výroby) nám vydává reedici alba "Písničky z Breptánie". A ještě větší radost máme z našeho prvního DVD, které si vydáváme sami a které je úplně čerstvé. A tak se do Breptánie v některém z odpoledních Kukátek tohoto týdne vypravíme.
...

COUNTRY KALENDÁŘ 2020

{clanky.NAHLED}

Nejslavnější muzikanty české scény v obrazech z ruky našeho věrného posluchače z Brna, výtvarníka Dana Růžičky, si můžete připomínat po celý příští rok 2020. Využijte této jedinečné šance obdarovat své nejbližší dárkem v podobě ručně kreslených obrazů.
Zakoupit můžete na adrese: Říčanská 3, Praha 10, 101 00   a dále objednávky na: Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ...

Čapek show

{clanky.NAHLED}

Milí přátelé, máme pro vás skvělou zprávu - nejčerstvější novinky ze světa bluegrassu a country, to je nový pořad Čapek show! První sobotu v měsíci od 10.00 dopoledne si nalaďte Country Radio! Čapek show bude Vaší přímou linkou z Nashvillu, ve které vám Rosťa a Iva Čapkovi přiblíží dění v kolébce bluegrassu a country, uslyšíte rozhovory s hvězdami tohoto žánru a samozřejmě skvělou hudbu, kterou jsme pro vás osobně vybrali.
2.listopadu uslyšíte ...

A já to platím

{clanky.NAHLED}

...tedy ne já osobně. Country Radio to platí! Pošlete nám jakoukoli účtenku, kterou jste zaplatili, buďte na příjmu a třeba to budete právě vy, komu jí proplatíme! Vaše účtenky očekáváme na adrese: Říčanská 3, Praha 10, 10100 a nebo na email studio@countryradio.cz.
    Pravidla promo akcí článek 1 Úvodní ustanovení Organizátorem promo akce  s názvem „ A já to platím s Country Radiem „(dále jen „Promo Akce") je společnost ...

VÍKEND COUNTRY RADIA

{clanky.NAHLED}

Od roku 1961 do letoška bylo do "Country Music Hall Of Fame", čili jak se u nás říká "Dvorany slávy" přijato 139 členů. Celkem 58 z nich si připomeneme během následujících dvou víkendů.
  Poslouchejte Country Radio v sobotu 9. a neděli 10.11. jakož i 16. a 17.11.

POLEDNÍ SIESTA

{clanky.NAHLED}

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 22.11. bude polední siesta patřit výhradně trampské muzice.

Ozvěny osadních ohňů

{clanky.NAHLED}

V Ozvěnách osadních ohňů vyjedeme tentokrát do Brna a poslechneme si tamní trampské legendy. Kdo by neznal Karabinu nebo Rowers, T.E.Band a Ozvěnu. K nim možná najdeme i nějaké hudební překvapení. Poslouchejte Country Radio v úterý 19.11.9. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

KARAVANA

{clanky.NAHLED}

Nový hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové písničky v širším spektru folk a country hudby. Každé druhé pondělí v měsíci od 21.00-22.00 hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1hodiny
Na hudební scéně se objevují nové skupiny a  interpreti, kteří již vyprodají koncerty, jsou žádáni na festivalech, prodávají CD  a oslovují široké publikum na Youtube a sociálních sítích. Jejich tvorba oslovuje mladší příznivce ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

{clanky.NAHLED}

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých ...

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2019 Country Radio
MEDIA CLUB, s.r.o.
sídlo: Na Žertvách 132/24, Libeň, 180 00 Praha 8
spisová značka: C 204565 vedená u Městského soudu v Praze