Svátek má Evženie

23/9 °C

Míra Křen

Míra Křen

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

02:00 - 03:00

Živé vysílání

Články

Vyhraj v dopoledním a odpoledním vysílání pro svého mazlíčka krmivo ACANA na dva měsíce

Soňa, Vláďa a Miloš soutěží od pondělí 23. do 27. dubna o zásobu biologicky vhodného kanadského krmiva ACANA pro psa nebo kočku na 2 měsíce.
ACANA je kanadské BIOLOGICKY VHODNÉ krmivo, které je vyráběno z prověřených a převážně čerstvých surovin v kvalitě stejné jako pro lidskou spotřebu. Pojem biologicky vhodné znamená, že se snaží co nejvíce přiblížit přirozené stravě psů a koček jakožto masožravců. ACANA obsahuje 50 - 75%...

Ozvěny osadních ohňů

Za kytarového doprovodu Andělína předvedou to nejlepší z trampského repertoáru věrné kamarádky Jitka Vrbová a Helena Maršálková. O vrcholný hudební zážitek tedy bude rozhodně postaráno! Poslouchejte Country Radio v úterý 24.4. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

VÍKEND COUNTRY RADIA


Letošní ročník soutěže "Talent Country Radia" se řítí do finále. Už v pondělí 23.4. bude jasné, kteří tři interpreti postoupí do finále. O víkendu si ale ještě blíže představíme všech sedet soutěžících a to prostřednictvím jejich dalších písniček.   Poslouchejte Country Radio v sobotu 21. a neděli 22.4.

Vyhraj v dopoledním a odpoledním vysílání balíček pro svého mazlíčka od společnosti Beaphar

Soňa, Vláďa a Miloš soutěží od pondělí 16. do 20. dubna o 10 balíčků s přípravky proti klíšťatům a blechám od společnosti Beaphar - Osobního strážce vašich mazlíčků.
A co vám balíček přinese? Pomocí šamponu, obojku, pipety ošetříte vašeho psa nebo kočku na celou sezónu. Sprej proti lezoucímu a létajícímu hmyzu zajistí ochranu prostor vaší domácnosti A unikátní domácí test na klíšťata ze zvířat i lidí vám do 10...

ZNÁMKA COUNTRY RADIA

Zcela nová limitovaná edice dřevěných známek Country Radia, která vám může přinést řadu krásných hodnotných výher. Nyní k dostání v našem Country obchůdku na adrese: http://www.countryclaim.cz/kategorie/novinky/country-zn-mka_id_9225/
Parametry: průměr cca 6 cm, výška cca 1 cm

COUNTRY RADIO NA SLAVNÝCH OSADÁCH

Country Radio na nejvyhlášenějších osadách v Čechách a na Moravě. Navštívíme osady: Ztracenku, osadu Kamarádi staré řeky, Modrou kotvu, Cannawakke, Prašivku, Chlumburk, Dashwood, Ketkovák, Blanici a SKOT.
Tuto sobotu 21. dubna zavítáme na osadu Ketkovák.   Těšíme se na vás Country Radio

ZTRACENKA STOLETÁ

Osada Ztracená naděje, čili Ztracenka, slaví letos neuvěřitelné "STÉ" narozeniny! Na historii Ztracenky, trampingu a trampské muziky vzpomíná každou první sobotu v měsíci po dvacáté hodině večerní na Country Radiu emeritní šerif Franta Hacker. Repríza pořadu bude následující pondělí po premiéře od 00-01hodin.

Cesta do hlubin tulákovy duše

....aneb se Zdeňkem Sekaninou za nejúžasnějšími místy naší země. Každý všední den v 10.20, 14.20 a 18.10hodin. Pořad, který vás vezme na výlet, a nebo minimálně k výletu inspiruje. Svými tipy se můžete podílet i vy, posluchači. Stačí poslat mail na adresu tulakovaduse@countryradio.cz

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých...

PROTI PROUDU - ROMAN HORKÝ NA COUNTRY RADIU

Každý pondělní večer jsme pro vás připravili zbrusu nový pořad "Proti proudu". Moderátorem je kytarista, zpěvák a frontman skupiny Kamelot Roman Horký.
Posluchejte každé pondělí od 22-23.00hodin s reprízou z pátka na sobotu po půlnoci.

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2018 Country Radio
MEDIA CLUB, s.r.o.
sídlo: Na Žertvách 132/24, Libeň, 180 00 Praha 8
spisová značka: C 204565 vedená u Městského soudu v Praze