Svátek má Slavomír

-2/-12 °C

Jitka Koutná

Jitka Koutná

Právě hraje:
PAVEL BRUMER
PODRÁŽKY ŠMIRGLUJOU NABITEJ SÁL

08:00 - 14:00

Živé vysílání

Články

VÍKEND COUNTRY RADIA


Stačí malá indicie... nepatrná stopa... lehká dedukce a zkušený posluchač už ví! Zkuste uhádnout společné téma písní a můžete vyhrát knížku "Krisťák", plnou vzpomínek na průkopníka tuzemské country Honzu Čapka. Připraven je totiž "Víkend stopařů". Poslouchejte Country rádio v sobotu 21. a neděli 22.1.

GRILOVAČKY NA SNĚHU

Country grilovačka na sněhu! Od ledna do konce března na sjezdovkách v Jizerských horách! Klobásky, svařáček, pohodička a navíc úplně zadarmo!!! Od 16hodin zazpívá Honza Vančura! Během akce jsme pro vás připravili spoustu soutěží o krásné hodnotné ceny!!!
Těšíme se na vás vždy v sobotu od 11 hodin: 21.1., 11.2., 25.2., 11.3. ... ve ski areálu Severák v Hraběticích v Jizerských horách, ...

NOVĚ VYSÍLÁME V PELHŘIMOVĚ A LOVOSICÍCH

Další vánoční dárek máme pro všechny naše posluchače! Nalaďte si nás nově v Pelhřimově na 92.2 FM, nebo v Lovosicích 97.0 FM. Konečně nás můžete poslouchat bez přerušení signálu při cestě z Prahy do Ústí nad Labem, nebo z Jindřichova Hradce do Brna. Všem přejeme příjemný poslech a krásné Vánoce.
92.2 FM PELHŘIMOV Vysílací anténa je umístěna na stožáru vlásenické vodárny 558+30m při západním okraji města. Síla vyzářeného výkonu je...

TAJEMNÝ KINOJACKPOT

Každé všední ráno mezi 6-9 hodinou roztáčí Soňa a Vláďa TAJEMNÝ KINOJACKPOT COUNTRY RADIA! Hledejte ztracená slova v našich filmových ukázkách a vyhrávejte spoustu peněz!
Aktuálně hrajeme o1000Kč

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých...

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou sobotu od 19:30 hodin a v pondělní repríze od 0:00 hodin bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.
"Zdravíčko, doktore!" - Nestyďte se zeptat. Zeptat se prostřednictvím pořadu "Zdravíčko, doktore!" můžete i vy....

PROTI PROUDU - NOVÝ POŘAD NA COUNTRY RADIU

Roman Horký na Country Radiu. Každý pondělní večer jsme pro vás připravili zbrusu nový pořad "Proti proudu". Moderátorem je kytarista, zpěvák a frontman skupiny Kamelot Roman Horký.
Posluchejte každé pondělí od 22-23.00hodin s reprízou z pátka na sobotu po půlnoci.

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka


Máte rádi humor Ivana Mládka, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové? Poslouchejte náš nový pořad "Hovory z Loun", každé první pondělí v měsíci od 21 do 22 hodin. Netradiční povídání s obzvlášť zajímavými hosty...  

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB
Horsecare

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér