Svátek má Ferdinand

16/6 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

Články

COUNTRY CHLADÍCÍ TAŠKA

{clanky.NAHLED}

Poslouchejte ranní vysílání s Vláďou Vlachem a každý den vyhrávejte úžasnou Country chladící tašku na 6 piveček či cokoliv jiného. Letní sezona se blíží a taška se bude hodit.

COUNTRY FONTÁNA 2020 - ZRUŠENA

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači a fanoušci našich festivalů, letošní ročník je z důvodu vyhlášení nouzového stavu a s tím souvisejícím zákazem pořádání akcí s účastí veřejnosti zrušen a to ve všech lokalitách - Praze, Brně a Ostravě. Důležitá zpráva pro vás, již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti pro příští rok 2021. V příštím roce si naše festivaly společně užijeme a oslavíme 30 let existence Country Radia při velkolepé oslavě.
...

COUNTRY PARNÍK 2020

{clanky.NAHLED}

Romantika při západu slunce bude i letos! Milovníky přírody, hudby a dobré nálady zveme na letošní plavební sezónu do Poděbrad. Na palubě lodi Král Jiří se v průběhu léta představí mnoho hudebních hostů...
  Plavby do 8.6. jsou z důvodu koronaviru zrušeny. V případě vrácení vstupného pište na mail: info@kraljiri.cz. Další plavby zůstávají. ČERVEN 9.6.        Zelenáči v triu (Krbec,Drnec,Šplíchal) 11.6.      Jindra Kejak ...

TALENT COUNTRY RADIA 2020

{clanky.NAHLED}

Po několikanásobném poslechu 174 písniček od rána do večera, po mnoha probdělých nocích se sluchátky na hlavách, po nemalých vzájemných hádkách porotců … je to tady!!! Z 58 interpretů, kteří zaslali do soutěže TALENT COUNTRY RADIA 2020 po třech svých písničkách, vybrala porota deset nejzajímavějších. Deset písní, které nasbíraly nejvíce bodů se prodralo do éteru Country Radia.
800x600 Normal 0 21 false false false ...

COUNTRY RADIO nově pro SLAVÍČ, HODONÍN, NOVÝ JIČÍN, ŽĎÁR n.S., BŘECLAV, BOSKOVICE a VELKÉ MEZIŘÍČÍ.

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, s radostí vám oznamujeme, že bylo zahájeno vysílání COUNTRY RADIA pro SLAVÍČ, HODONÍN, NOVÝ JIČÍN, ŽĎÁR nad Sázavou, BŘECLAV, BOSKOVICE a VELKÉ MEZIŘÍČÍ.
Slavíč (Hranice-Lipník n.Bečvou) 94,6MHz, Hodonín 92,2MHz, Nový Jičín 107,7MHz, ŽĎÁR nad Sázavou 91,9MHz, BŘECLAV 92,4MHz, BOSKOVICE 101,1MHz a VELKÉ MEZIŘÍČÍ na frekvenci 91,6MHz. Šiřte tuto zprávu dál a přejeme příjemný poslech.  

COUNTRY RADIO NA NOVÉ ADRESE!!!

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, Country Radio najdete na nové adrese: Vinohradská 3217/167, Praha 10 – Strašnice, 100 00. Se změnou sídla se mění i telefonní číslo do vysílacího studia - 210 323 333.

Čapek show

{clanky.NAHLED}

Milí přátelé, máme pro vás skvělou zprávu - nejčerstvější novinky ze světa bluegrassu a country, to je nový pořad Čapek show! První sobotu v měsíci od 10.00 dopoledne si nalaďte Country Radio! Čapek show bude Vaší přímou linkou z Nashvillu, ve které vám Rosťa a Iva Čapkovi přiblíží dění v kolébce bluegrassu a country, uslyšíte rozhovory s hvězdami tohoto žánru a samozřejmě skvělou hudbu, kterou jsme pro vás osobně vybrali.

VÍKEND COUNTRY RADIA

{clanky.NAHLED}

Hrdiny country i trampských písní bývají nezřídka padouši a zločinci nejrůznějšího ražení. Těm skutečným i vymyšleným bude patřit "Víkend na šikmé ploše".
Poslouchejte Country Radio a užijte si víkend 30. a 31.5.

POLEDNÍ SIESTA

{clanky.NAHLED}

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 29.5. bude polední siesta patřit písním v podání legendárního Johnnyho Cashe, jeho přátel a rodinných příslušníků.

Ozvěny osadních ohňů

{clanky.NAHLED}

Tony Linhart uvádí trampské písně o lásce i bez ní, aneb malý hudební návod pro trampské žárlivce a milovníky. Poslouchejte Country Radio v úterý 2.6. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

KARAVANA

{clanky.NAHLED}

Nový hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové písničky v širším spektru folk a country hudby. Každé druhé pondělí v měsíci od 21.00-22.00 hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1.00 hod.
Na hudební scéně se objevují nové skupiny a  interpreti, kteří již vyprodají koncerty, jsou žádáni na festivalech, prodávají CD  a oslovují široké publikum na Youtube a sociálních sítích. Jejich tvorba oslovuje mladší příznivce ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

{clanky.NAHLED}

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých ...

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 251 024 111