Svátek má Zuzana

28/17 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

Články

Milanovým kukátkem po našem kraji....

{clanky.NAHLED}

V těchto dnech můžete navštívit výstavu fotografií v Masarykově onkologickém ústavu v Brně. Své fotografie zde představuje dvojice fotografů – Jaroslav Buček a Chrudoš Tvrdý. Jaroslav Buček se zaměřuje na focení motýlů a hub. Ale jinak fotí úplně všechno. Má za sebou několik výstav a také několik cen za své fotografie. Chrudoš Tvrdý se v roce 2012 se stal členem fotoklubu Fotki Ivančice. Hlavními tématy jeho fotografií jsou detaily a makrofotografie – květiny, orchideje, motýli, zvířata. Výstava v MOÚ je jeho druhou výstavou, kde představuje nádheru květů orchidejí, jejichž krása ho fascinuje již delší dobu. Několikrát ročně navštěvuje mezinárodní výstavy orchidejí.

SRDCEM V COUNTRY

{clanky.NAHLED}

Do sobotního pořadu Srdcem v country přijedou tentokrát zahraniční hosté. Přijedou z daleka, ale pravidelným posluchačům jsou blízcí. Dostali se až do finálové trojice soutěžících v letošním Talentu Country Radia. A to je opravdový úspěch. Jak celou věc prožívali a ještě něco navíc nám 15.8. 2020 od 18 : 00 prozradí slovenská kapela Vodopád. Hrát si budeme nejen z posledního CD.

Staň se vesmírným hrdinou!

{clanky.NAHLED}

Dobývání kosmu, kosmické lodě i rakety, příběhy astronautů, a navíc letní soutěž, díky které se výherci mohou dostat na plakát i do TV reklamy.
Do soutěže se může přihlásit každý nad 15 let. Tedy i ti, kteří a výstavě ještě nebyli, a chtějí potěšit nejen sebe, ale i své blízké. Soutěž probíhá na sociálních sítích a na webu výstavy. Více informací o soutěži najdete na www.cosmosdiscovery.cz Výstava ...

Čapek show

{clanky.NAHLED}

Milí přátelé, máme pro vás skvělou zprávu - nejčerstvější novinky ze světa bluegrassu a country, to je nový pořad Čapek show! První sobotu v měsíci od 10.00 dopoledne si nalaďte Country Radio! Čapek show bude Vaší přímou linkou z Nashvillu, ve které vám Rosťa a Iva Čapkovi přiblíží dění v kolébce bluegrassu a country, uslyšíte rozhovory s hvězdami tohoto žánru a samozřejmě skvělou hudbu, kterou jsme pro vás osobně vybrali.
  Normal 0 ...

COUNTRY FONTÁNA 2020 - ZRUŠENA

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači a fanoušci našich festivalů, letošní ročník je z důvodu vyhlášení nouzového stavu a s tím souvisejícím zákazem pořádání akcí s účastí veřejnosti zrušen a to ve všech lokalitách - Praze, Brně a Ostravě. Důležitá zpráva pro vás, již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti pro příští rok 2021. V příštím roce si naše festivaly společně užijeme a oslavíme 30 let existence Country Radia při velkolepé oslavě.
...

COUNTRY PARNÍK 2020

{clanky.NAHLED}

Romantika při západu slunce bude i letos! Milovníky přírody, hudby a dobré nálady zveme na letošní plavební sezónu do Poděbrad. Na palubě lodi Král Jiří se v průběhu léta představí mnoho hudebních hostů...
  SRPEN 6.8.     Jarda Samson Lenk 11.8.   René Souček 13.8.   Honza Vančura a David Fiedler 18.8.   Miroslav Paleček 20.8.   Petr Kocman 25.8.   Zelenáči v triu (Krbec/Drnec/Šplíchal) 27.8.   Jarda Samson Lenk ZÁŘÍ ...

COUNTRY RADIO nově pro DOMAŽLICE,HODONÍN,NOVÝ JIČÍN,ŽĎÁR n.S.,BŘECLAV,BOSKOVICE,VELKÉ MEZIŘÍČÍ.

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, s radostí vám oznamujeme, že bylo zahájeno naše vysílání pro DOMAŽLICE, SLAVÍČ, HODONÍN, NOVÝ JIČÍN, ŽĎÁR nad Sázavou, BŘECLAV, BOSKOVICE a VELKÉ MEZIŘÍČÍ.
Domažlice-Vavřinec 90,8MHz, Slavíč (Hranice-Lipník n.Bečvou) 94,6MHz, Hodonín 92,2MHz, Nový Jičín 107,7MHz, ŽĎÁR nad Sázavou 91,9MHz, BŘECLAV 92,4MHz, BOSKOVICE 101,1MHz a VELKÉ MEZIŘÍČÍ na frekvenci 91,6MHz. Šiřte tuto zprávu dál a přejeme příjemný ...

COUNTRY RADIO NA NOVÉ ADRESE!!!

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, Country Radio najdete na nové adrese: Vinohradská 3217/167, Praha 10 – Strašnice, 100 00. Se změnou sídla se mění i telefonní číslo do vysílacího studia - 210 323 333.

VÍKEND COUNTRY RADIA

{clanky.NAHLED}

O tomto víkendu si maličko provětráme zeměpisné znalosti. Není se ovšem čeho bát, učiníme tak formou veskrze zábavnou - hudební. Poslouchejte společně s námi "zeměpisný víkend" na Country Radiu.
Poslouchejte Country Radio a užijte si víkend 15. - 16.8.

POLEDNÍ SIESTA

{clanky.NAHLED}

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 14.8. bude polední siesta patřit písničkám v podání Roberta Křesťana a jeho přátel.

Ozvěny osadních ohňů

{clanky.NAHLED}

Pandemie zrušila i skvělý festival "Dobře utajená country" ve Slabcích u Rakovníka. Každý rok tam zaznělo mnoho a mnoho trampských písní. Škoda! A tak si v Country Radiu alespoň, spolu s presidentem festivalu Láďou Škrlantem, všechno připomeneme s nejlepšími kapelami, které tam v průběhu let učinkovaly. Poslouchejte Country Radio v úterý 11.8. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

KARAVANA

{clanky.NAHLED}

Nový hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové písničky v širším spektru folk a country hudby. Každé druhé pondělí v měsíci od 21.00-22.00 hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1.00 hod.
Na hudební scéně se objevují nové skupiny a  interpreti, kteří již vyprodají koncerty, jsou žádáni na festivalech, prodávají CD  a oslovují široké publikum na Youtube a sociálních sítích. Jejich tvorba oslovuje mladší příznivce ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

{clanky.NAHLED}

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých ...

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 251 024 111