Svátek má Šarlota/Zoe

11/7 °C

Franta Šťastna

Franta Šťastna

Právě hraje:
NAĎA URBÁNKOVÁ & JIŘÍ BRABEC
NIC MOC

20:00 - 23:59

Živé vysílání

Články

Výstava ke 400.výročí bitvy na Bílé hoře na Staroměstském náměstí

{clanky.NAHLED}

22.října byla na pražském Staroměstském náměstí zahájená unikátní streetová výstava Bílá hora 1620 – Osudový mezník našich dějin. Na výstavních panelech najdou návštěvníci až do 19.listopadu ucelený přehled historických souvislostí spojených s touto významnou historickou událostí. Zároveň byla výstava spuštěna o v online podobě na www.bilahora1620.cz . Hlavními partnery výstavy je Univerzita Karlova a hlavní město Praha.
„Díky této výstavě ...

FOTOSOUTĚŽ

{clanky.NAHLED}

Posílejte nám na studio@countryradio.cz fotky z vašich víkendových aktivit a nejhezčí či nejvtipnější fotka bude odměněna půllitrem a kalendářem na rok 2021.
Vítězem minulého víkendu se stala paní Zuzana, která poslala fotku ze své chalupy.

COUNTRY KALENDÁŘ 2021

{clanky.NAHLED}

Nejslavnější westernové filmy v obrazech z ruky našeho věrného posluchače z Brna, výtvarníka Dana Růžičky, si můžete připomínat po celý letošní rok 2021. Využijte této jedinečné šance obdarovat své nejbližší dárkem v podobě ručně kreslených obrazů.
Zakoupit a objednávat můžete pouze na: Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 ...

Čapek show

{clanky.NAHLED}

Milí přátelé, máme pro vás skvělou zprávu - nejčerstvější novinky ze světa bluegrassu a country, to je nový pořad Čapek show! První sobotu v měsíci od 10.00 dopoledne si nalaďte Country Radio! Čapek show bude Vaší přímou linkou z Nashvillu, ve které vám Rosťa a Iva Čapkovi přiblíží dění v kolébce bluegrassu a country, uslyšíte rozhovory s hvězdami tohoto žánru a samozřejmě skvělou hudbu, kterou jsme pro vás osobně vybrali.
Normal 0 ...

COUNTRY RADIO nově pro DOMAŽLICE,HODONÍN,NOVÝ JIČÍN,ŽĎÁR n.S.,BŘECLAV,BOSKOVICE,VELKÉ MEZIŘÍČÍ.

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, s radostí vám oznamujeme, že bylo zahájeno naše vysílání pro DOMAŽLICE, SLAVÍČ, HODONÍN, NOVÝ JIČÍN, ŽĎÁR nad Sázavou, BŘECLAV, BOSKOVICE a VELKÉ MEZIŘÍČÍ.
Domažlice-Vavřinec 90,8MHz, Slavíč (Hranice-Lipník n.Bečvou) 94,6MHz, Hodonín 92,2MHz, Nový Jičín 107,7MHz, ŽĎÁR nad Sázavou 91,9MHz, BŘECLAV 92,4MHz, BOSKOVICE 101,1MHz a VELKÉ MEZIŘÍČÍ na frekvenci 91,6MHz. Šiřte tuto zprávu dál a přejeme příjemný ...

COUNTRY RADIO NA NOVÉ ADRESE!!!

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, Country Radio najdete na nové adrese: Vinohradská 3217/167, Praha 10 – Strašnice, 100 00. Se změnou sídla se mění i telefonní číslo do vysílacího studia - 210 323 333.

VÍKEND COUNTRY RADIA

{clanky.NAHLED}

Víkendové vysílání Country Radia 24. a 25. října se můžete těšit na "víkend restaurací, hospod, barů jakož i nápojů převážně alkoholických".

POLEDNÍ SIESTA

{clanky.NAHLED}

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 23.10. bude polední siesta patřit železničním písním.

Ozvěny osadních ohňů

{clanky.NAHLED}

Každé úterý ve stejný čas vám Tony Linhart nabízí trampskou klasiku, písničky které jste možná už dlouhá léta neslyšeli, jakož i nějaké ty hudební novoty. Vše samosebou zahaleno do kouře táborového ohně. Poslouchejte Country Radio v úterý od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

KARAVANA

{clanky.NAHLED}

Nový hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové písničky v širším spektru folk a country hudby. Každé druhé pondělí v měsíci od 21.00-22.00 hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1.00 hod.
Na hudební scéně se objevují nové skupiny a  interpreti, kteří již vyprodají koncerty, jsou žádáni na festivalech, prodávají CD  a oslovují široké publikum na Youtube a sociálních sítích. Jejich tvorba oslovuje mladší příznivce ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

{clanky.NAHLED}

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých ...

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 251 024 111