Svátek má Doubravka

3/1 °C

Milan Schmidt

Milan Schmidt

Právě hraje:
TAXMENI & VRÁŤA VYSKOČIL
NAD NÁMI VLAJKA HVĚZDNATÁ

10:00 - 14:00

Živé vysílání

Články

VÍKEND COUNTRY RADIA


Tentokráte se našich posluchačů zeptáme, zda věří na horoskopy, věštby, sny a jiná osudová znamení a jaký by podle nich měl být rok 2018. I vy se můžete zapojit do naší víkendové ankety na téma: jak to asi bude... Poslouchejte Country Radio v sobotu 20. a neděli 21.1.

Ozvěny osadních ohňů

Kovbojská tématika je v trampských písních jako doma. Dokonce i trampské melodie mají blízko k americkému westernu. Pojďme si přehrát ty zajímavé a populární. Nakonec i poznáme, že trampské zpívání si tak trochu pomáhá populární hudbou. Poslouchejte Country Radio v úterý 23.1. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.
Každý pátek od 19:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých...

PROTI PROUDU - ROMAN HORKÝ NA COUNTRY RADIU

Každý pondělní večer jsme pro vás připravili zbrusu nový pořad "Proti proudu". Moderátorem je kytarista, zpěvák a frontman skupiny Kamelot Roman Horký.
Posluchejte každé pondělí od 22-23.00hodin s reprízou z pátka na sobotu po půlnoci.

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2018 Country Radio
Radio United Services s.r.o.
sídlo: Říčanská 2399/3, Vinohrady, 101 00 Praha 10
spisová značka: C 202501 vedená u Městského soudu v Praze