Svátek má Taťána

9/4 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
EMMYLOU HARRIS & EARL THOMAS CONLEY
WE BELIVE IN HAPPY ENDINCS

Články

COUNTRY PARNÍK 2020

{clanky.NAHLED}

Romantika při západu slunce bude i letos! Milovníky přírody, hudby a dobré nálady zveme na letošní plavební sezónu do Poděbrad. Na palubě lodi Král Jiří se v průběhu léta představí mnoho hudebních hostů..
  termíny host květen - 19:00   26.5. Franta Kasl Trio ( Kasl, Schmidt, Kobrle) 28.5. Devítka (Jindřiška a Honza Brožovi) červen - 19:00   2.6. Radek ...

TALENT COUNTRY RADIA 2020

{clanky.NAHLED}

Máte kapelu, jste sólista s kytarou, písničkář … prostě muzikant? Hrajete country, folk, bluegrass, trampskou píseň nebo podobný žánr? Vaše příležitost má jméno TALENT COUNTRY RADIA. Na vaše přihlášky čeká čerstvý již 13. ročník této hudební soutěže.
Podmínkou účasti v soutěži je vlastní autorská tvorba . Tedy písně, jejichž hudbu i text jste sami složili. Na věku nezáleží. Interpret / skupina (funkční - existující) musí být ...

COUNTRY FONTÁNA 2020

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, festivaly COUNTRY FONTÁNA se uskuteční až v červnu letošního roku, ale již nyní můžete někoho z vašich blízkých potěšit krásným dárkem… Festivaly proběhnou: 6. června od 10:00hod. na Štvanici v Praze 7, 13. června od 13:00hod. v areálu Slezskoostravského hradu v Ostravě, 13. června od 15:00hod. v amfiteátru „Starého pivovaru" Brno- Řečkovice.
Na festivalech přivítáme tyto umělce a skupiny: V Praze : Honzu Vančuru a ...

COUNTRY RADIO nově v HODONÍNĚ, NOVÉM JIČÍNĚ, ŽĎÁRU n.S., BŘECLAVI, BOSKOVICÍCH a VELKÉM MEZIŘÍČÍ.

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, s radostí vám oznamujeme, že bylo zahájeno vysílání COUNTRY RADIA v HODONÍNĚ, NOVÉM JIČÍNĚ, ŽĎÁRU nad Sázavou, BŘECLAVI, BOSKOVICÍCH a VELKÉM MEZIŘÍČÍ.
Hodonín 92,2MHz, Nový Jičín 107,7MHz, ŽĎÁR nad Sázavou 91,9MHz, BŘECLAV 92,4MHz, BOSKOVICE 101,1MHz a VELKÉ MEZIŘÍČÍ na frekvenci 91,6MHz. Šiřte tuto zprávu dál a přejeme příjemný poslech.  

COUNTRY RADIO NA NOVÉ ADRESE!!!

{clanky.NAHLED}

Vážení posluchači, Country Radio najdete na nové adrese: Vinohradská 3217/167, Praha 10 – Strašnice, 100 00. Se změnou sídla se mění i telefonní číslo do vysílacího studia - 210 323 333.

VÍKEND COUNTRY RADIA

{clanky.NAHLED}

Tradiční "Březen měsíc Country Radia" pokračuje týdnem Dvorany interpretů. Jim bude také věnován další březnový víkend.
Poslouchejte Country Radio v sobotu 21. a neděli 22.3.

POLEDNÍ SIESTA

{clanky.NAHLED}

Každý den mezi 12. a 13. hodinou si užijte hodinku pohodových písniček bez reklam a mluveného slova. V pátek 27.3. bude polední siesta patřit ostrovnímu folku.

KARAVANA

{clanky.NAHLED}

Nový hodinový pořad Denisy Markové a Jiřího Vondráčka. Nové písničky v širším spektru folk a country hudby. Každé druhé pondělí v měsíci od 21.00-22.00 hodin, repríza následující pondělí od půlnoci do 1.00 hod.
Na hudební scéně se objevují nové skupiny a  interpreti, kteří již vyprodají koncerty, jsou žádáni na festivalech, prodávají CD  a oslovují široké publikum na Youtube a sociálních sítích. Jejich tvorba oslovuje mladší příznivce ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

{clanky.NAHLED}

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých ...

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 251 024 111