Svátek má Zita

14/7 °C

Milan Schmidt

Milan Schmidt

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

13:00 - 18:00

Živé vysílání

Články

COUNTRY RADIO VYRÁŽÍ NA SLAVNÉ OSADY

Country Radio vyráží do nejvyhlášenějších osad v Čechách a na Moravě. Můžete se těšit na country tým, soutěže o ceny, písničky na přání, které vám zahrajeme přímo z místa akce.
  22.9. Plzeň - osada Modrá kotva 23.9. Ostrava – Třebovice - osada Cannawakke 29.9. Sázavská osada Prašivka 30.9. Vrchlabí – osada CHLUMBURK 6.10. Kocába –...

VÍKEND COUNTRY RADIA


Toronto, Brontosauři, Spirituál kvintet, potom dlouho spolu a také každý sám... tak by se dala ve velmi zhuštěné podobě shrnout kariéra bratří Nedvědů. Vzhledem k tomu, že Honza oslaví narozeniny 24. září a Franta oslavil kulatiny 19. září, zařadíme "Víkend bratří Nedvědů". Poslouchejte Country Radio v sobotu 23. a neděli 24.9.

Ozvěny osadních ohňů

Pojďme se vrátit k trampským písním vzniklým a rozšířeným v padesátých letech, kdy trampingu nebylo zrovna přáno. Jsou to písničky, které stojí za to si poslechnout a připomenout si je. Poslouchejte Country Radio v úterý 19.9. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.
Každý pátek od 19:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Tip na víkendový výlet - Krumlov

V dnešních tipech na výlet tu pro Vás máme krásnou pozvánku do Českého Krumlova, tamní památky Vás jistě nadchnout, architektura celého mesta rozhodně stojí za podívanou, ale středem naší pozvánky je tamní zámek.
Původně gotický hrad založený někdy před rokem 1250 pány z Krumlova, přestavěný Rožmberky na renesanční zámecké sídlo. Později upraven barokně a rokokové. V roce 1900 zpřístupněn veřejnosti. Jsou zde hned 4 prohlídkové okruhy a ani...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých...

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou sobotu od 19:30 hodin a v pondělní repríze od 0:00 hodin bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.
"Zdravíčko, doktore!" - Nestyďte se zeptat. Zeptat se prostřednictvím pořadu "Zdravíčko, doktore!" můžete i vy....

PROTI PROUDU - ROMAN HORKÝ NA COUNTRY RADIU

Každý pondělní večer jsme pro vás připravili zbrusu nový pořad "Proti proudu". Moderátorem je kytarista, zpěvák a frontman skupiny Kamelot Roman Horký.
Posluchejte každé pondělí od 22-23.00hodin s reprízou z pátka na sobotu po půlnoci.

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2017 Country Radio
Radio United Services s.r.o.
sídlo: Říčanská 2399/3, Vinohrady, 101 00 Praha 10
spisová značka: C 202501 vedená u Městského soudu v Praze