Svátek má Arnošt

16/7 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

Živé vysílání

Články

SRDCEM TALENTŮ

Vážení posluchači, zveme vás na koncerty „Srdcem Talentů“, které se uskuteční 25.3. v Praze (Spolkový dům Stodůlky) a 1.4. v Brně (na Musilce). Akce bude trvat vždy od 14:00 do 22:00 hodin.
Vystoupí loňští finalisté Talentu Country Radia - Tony Joch, Marod, Past, Poutníci, Dřeváci, Hot Dog Band, Mirek Bílek, Radim Flender . Roli hvězdného hosta přijali Zelenáči . Každá kapela zahraje cca 40 minut. Výtěžek koncertů bude věnován jedinému...

ZIMNÍ FOTOSOUTĚŽ

Chcete vyhrát krásný pobyt na horách? Posílejte nám vaše fotky z hor a ta nejoriginálnější nebo nejvtipnější bude odměněna týdenním pobytem na Chalupě Tara v Albrechticích v Jizerských horách.
Výherce oznámíme v pátek 31.3. v ranním vysílání Country Radia. Soutěž probíhá od 6. února do 30. března. Informace k  týdennímu pobytu: Týdenní pobyt 7 nocí pro čtyři osoby Dvoupodlažní apartmán se třemi ložnicemi Termín 1. -...

UHERSKÝ BROD A BLANSKO VÍTAJÍ COUNTRY RADIO

Tentokrát dvojnásobné díky našim technikům za skvěle odvedenou práci. Country Radio nově naladíte v Blansku 97.2 FM (Rájec – Jestřebí, Ráječko, Doubravice nad Svitavou, Olomučany) a v Uherském Brodě (Suchá Loz, Uherský Ostroh, Bojkovice, Hluk, Veselí nad Moravou) na kmitočtu 95.6 FM. Přejeme příjemný poslech a šiřte tuto zprávu dál!
95.6 FM UHERSKÝ BROD (oživeno 2017) umístění vysílače: vodárna II., výkon 100 W 97.2 FM BLANSKO (oživeno 2017) ...

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.
Již je tomu skoro rok, kdy jsme zahájili vysílání pořadu „Koně na Country radiu". Pořad, který poskytuje zajímavé informace, jak z oblasti jednotlivých koňských plemen, tak ze života slavných koní či jejich neméně známých...

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou sobotu od 19:30 hodin a v pondělní repríze od 0:00 hodin bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.
"Zdravíčko, doktore!" - Nestyďte se zeptat. Zeptat se prostřednictvím pořadu "Zdravíčko, doktore!" můžete i vy....

PROTI PROUDU - ROMAN HORKÝ NA COUNTRY RADIU

Každý pondělní večer jsme pro vás připravili zbrusu nový pořad "Proti proudu". Moderátorem je kytarista, zpěvák a frontman skupiny Kamelot Roman Horký.
Posluchejte každé pondělí od 22-23.00hodin s reprízou z pátka na sobotu po půlnoci.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2017


Tuto sobotu proběhne další Den otevřených dveří Country Radia. Na všechny se budeme těšit od 12:00 do 15:00 hodin. Naše adresa je: Říčanská 3 - Praha 10. Spojení: tram č. 10 a 16, nebo bus č. 136 do stanice Orionka.

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka


Máte rádi humor Ivana Mládka, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové? Poslouchejte náš nový pořad "Hovory z Loun", každé první pondělí v měsíci od 21 do 22 hodin. Netradiční povídání s obzvlášť zajímavými hosty...  

SRDCEM V COUNTRY


Frýdecko-Místecký písničkář René Souček vydává desku Sto tisíc slov. Její představení uslyšíte již tuto sobotu v 18 hodin v dalším vydání pořadu Srdcem v country.

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB
BEAPHAR
Horsecare
AUTO STRAKONICE
Makro

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér