Svátek má Ludvík

20/16 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
ČERVÁNEK
MÁM RÁD KRÁSNÉ DĚVČE

PRODLUŽTE SI LÉTO S COUNTRY RADIEM
COUNTRY ROAD
COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu
COUNTRY PARNÍK 2017

Poslouchej živě

Napiš do studia

Dnes uslyšíte

20:00 - 23:00
Potlach Country Radia

Pořady Country

Fígle a dobroty Františka Mlsoty

Fígle, rady, recepty, postupy, nápady, návody a tipy na výlety Františka Mlsoty.

Náměty a nápady můžete posílat na fmlsota@countryradio.cz . Šikovné informace z Frantovy dílny poslouchejte na Country Radiu každý den v 18:10.    

Bonanza

Hitparáda českých, ale i zahraničních písniček :-)

Folkmenu - nedělní večer s folkem na Countryradiu

Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 21-22 hodin, hodina od 20.00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou, Folkovým letopočtem a Folkovým tématem, od 22 se setkáte s folkem ze zahraničí a mladým folkem.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně. V dubnu si budeme také představovat jednotlivé soutěžící v soutěži o titul Talent Countryradia, na které v květnu...

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20 hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3 hod.

Zadáno pro legendy

V letošním roce má pořad Zadáno pro legendy podtitul "Roky legend - legendy roků". V každém pořadu se zastavíme u jedné výrazné osobnosti konkrétního roku. Začali jsme na konci čtyřicátých let a dojdeme až do současnosti. Pouze první pořad v měsíci bude věnován legendě z českých luhů a hájů. V pořadu 19/8 se vypravíme do roku 1970, který byl úspěšný pro zpěvačku DONNU FARGO

Donna Fargo nepocházela z nijak významné hudební rodiny, ani neměla žádnou zvláštní nutkavou touhu být zpěvačkou,  prostě jen párkrát zkusila talentové televizní soutěže a...

Tip na víkendový výlet - Hora Matky Boží v Králíkách

Tip na víkendový výlet - Hora Matky Boží v Králíkách

Za tip na víkendový výlet tentokrát děkujeme jednomu z našich posluchačů, který nás pozval na prohlídku opravdu krásné historické památky, na Horu Matky Boží v Králíkách. Zde můžete vidět Klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie ten byl postaven v letech 1695 - 1700.

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

Někdo dává přednost osvědčeným hitům, jiný si raději poslechne písničky méně známé. Jak jsou na tom naši posluchači se přesvědčíme již o tomto víkendu. K jedné známé písni budeme přidávat tři další v podání stejného interpreta, dle posluchačského výběru. To znamená "Víkend po čtyřech"! Poslouchejte Country Radio v sobotu 19. a neděli 20.8.

Ozvěny osadních ohňů

Ozvěny osadních ohňů

O krásné řece Ohři si vyprávíme každý rok. I letos se v Kynšperku koná báječný festival. Veškeré informace o něm nám sdělí jeho pořadatel Míla Pražák. Kdo z pravidelných posluchačů by ho neznal? Poslouchejte Country Radio v úterý 22.8. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou sobotu od 19:30 hodin a v pondělní repríze od 0:00 hodin bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2017 Country Radio
Radio United Services s.r.o.
sídlo: Říčanská 2399/3, Vinohrady, 101 00 Praha 10
spisová značka: C 202501 vedená u Městského soudu v Praze