Automat

Automat

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

12/7 °C

svátek má Květoslav

Pořady Country

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3hod.

Country je všechno, co se mi líbí

Hodinka české i zahraniční hudby s komentáři muzikanta, countrymana a přítele Michala Tučného, který ho označoval za svého nástupce.

Každé pondělí od 20 hodin představí Petr Kocman ve svém pořadu písničky, které má rád. Repríza v sobotu od 2-3hod.

Ozvěny osadních ohňů

Pozvání do Ozvěn přijala staroslavná trampská skupina SCARABEUS. Kdysi vyhrávali Porty a s radostí hrají dodnes. Tak jsme zvědavi na jejich nové písně i plány do budoucna. ...

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 17:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Folkmenu

Od začátku roku 2016 pořad v novém čase a opět s rozšířenou stopáží - doslova "nedělní večer s folkem" - Pořad bude mít čtyři části: v čase 19-23 hod. Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 19-20 hodin, hodina od 20,00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou a Folkovým letopočtem, mezi 21-22 vám nabídneme mladý folk a také novinku - Folkovou samoobsluhu (poprvé 10/1) , od 22 se setkáte s Folkovým tématem a folkem ze zahraničí.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně

Zadáno pro legendy

I v roce 2016 budeme pokračovat v abecedě legend a pokračujeme písmenem T : v pořadu 7/5 to budou TAXMENI a ERNST TUBB

Legendu tohoto týdne by možná úplně všichni hned po první písničce nepoznali. Ale když uvedu jen dvě data - poprvé vystoupil v rádiu v roce 1932 a zpíval až do své smrti v roce...

Country Time

Co se právě hraje na americké countryové hitparádě, ohlednutí za hity č.1 minulosti, kalendář narozenin a srovnávací rubrika tak či onak, to je pořad, který má premiéru ve středu v 19.00 a reprízu v neděli ve 23.00. Pořadem provázejí Veronika a Miloš.

Folkový čaj

Hodinka Pavla Kopřivy a jeho kamarádů o folkové moravské hudbě. Každou středu od 20-21hod. s reprízou v sobotu od 00-01hod.

4.5. bude hostem Folkového čaje Pavel Jim Drengubák, kapelník a basista českobudějovické skupiny Nezmaři.

Nastražte plachťáky a ušetříte chechtáky Talent Country Radia 2016 OSLAVY COUNTRY RADIA Festival Country Fontána ZDRAVÍČKO, DOKTORE! COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO COUNTRY PARNÍK 2016 - ODPLOUVÁME !!! COUNTRY PES

DNES VÁS BUDÍM JÁ

DNES VÁS BUDÍM JÁ

Pomáháme druhým? Umíme správně pomáhat? Tentokrát přivítáme ve studiu výkonnou ředitelku Fóra dárců, Kláru Šplíchalovou, která nám pomůže s orientací ve změti nadací a charitativních organizací. Poslouchejte Country Radio tento pátek v 8 hodin.

SRDCEM V COUNTRY

SRDCEM V COUNTRY

Není snadné se v dnešní době prosadit jako písničkář. Kdo jste v posledních době zaznamenali novou „hymnu“ Ústeckého kraje, tak si nenechte ujít další vydání pořadu Srdcem v country. Tentokrát přivítáme autora Petra Lüftnera. A bude co poslouchat, protože vám představíme jeho debut: Až se příště narodím. Začínáme jako tradičně v 10 hodin.

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

7. května roku 1945 byl v Remeši podepsán akt kapitulace, kterým byly ukončeny boje II světové války v Evropě. Na žádost Sovětského svazu byl podpis opakován 8. května v Berlíně. Kvůli požadavku Francie, aby na dokumentu byl i podpis jejího zástupce došlo k pospisu dokumentu pozdě večer, kdy už v Moskvě nastal nový den. Ve vysílání Country rádia si toto výročí připomenme řadou ukázek z válečných rozhlasových relací pánů Voskovce a Wericha, jakož i...

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

HOVORY Z LOUN - Lenka Plačková, Libuna Roubychová, pod taktovkou Ivana Mládka

Máte rádi humor Ivana Mládka, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové? Poslouchejte náš nový pořad "Hovory z Loun", každý první pátek v měsíci od 19 do 20 hodin. Netradiční povídání s obzvlášť zajímavými hosty...  

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu

Stáhněte si do svého chytrého mobilu novou aplikaci Country Radia a ihned budete vědět, co se u nás děje. Mobilní aplikace už nepoužívají jen odborníci, nadšenci a hračičkové, ale stovky tisíc běžných uživatelů chytrých mobilů a tabletů. Hrajte s námi, máte možnost vyhrát krásné nové cedulky "Country pes" na váš plot. Aplikace ke stažení zde .

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

DOSTAVENÍČKO S PRVNÍ REPUBLIKOU

Jo! Za první republiky... To se jezdilo pěkně vlevo... Svatojánské proudy hučely jak ňáká Nijagára a v Jedový chýši to prostě žilo! Dostaveníčko s první republikou - PREMIÉRA každý poslední pátek v měsíci v 19 hodin se skupinou Patrola - Šlapeto na Country Radiu.    

Poslouchej živě

Naše rádio právě poslouchá 973 on-line posluchačů.

Hosté ve studiu

07.05. Petr Lüftner (10:00)
10.05. Scarabeus (19:00)

Dnes uslyšíte

19:00 - 20:00
Country Time
20:00 - 21:00
Folkový čaj
21:30 - 21:40
Pod Kapotou

Kontakt

RADIO UNITED BROADCASTING s.r.o.
Říčanská 3
Praha 10
101 00

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér