Svátek má Ferdinand

16/6 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
MIKI RYVOLA
KVĚT SAKURY

Akce

SRANDIČKY Z TERMOTAŠTIČKY

SRANDIČKY Z TERMOTAŠTIČKY

Poslouchejte od 2. června každý všední den mezi 6-17hodinou a vyhrávejte úžasnou Country chladící tašku na 6 piveček, či cokoliv jiného. Letní sezona se blíží a taška se vám bude určitě hodit na tramping v přírodě.
Principem soutěže je poznat, jakým dalším slovem pokračuje ukázka ze scének našich největších českých humoristů a zpěváků.

TALENT COUNTRY RADIA 2020

TALENT COUNTRY RADIA 2020

Po několikanásobném poslechu 174 písniček od rána do večera, po mnoha probdělých nocích se sluchátky na hlavách, po nemalých vzájemných hádkách porotců … je to tady!!! Z 58 interpretů, kteří zaslali do soutěže TALENT COUNTRY RADIA 2020 po třech svých písničkách, vybrala porota deset nejzajímavějších. Deset písní, které nasbíraly nejvíce bodů se prodralo do éteru Country Radia.
800x600 Normal 0 21 false false false ...

COUNTRY PARNÍK 2020

COUNTRY PARNÍK 2020

Romantika při západu slunce bude i letos! Milovníky přírody, hudby a dobré nálady zveme na letošní plavební sezónu do Poděbrad. Na palubě lodi Král Jiří se v průběhu léta představí mnoho hudebních hostů.
  Plavby do 8.6. jsou z důvodu koronaviru zrušeny. V případě vrácení vstupného pište na mail: info@kraljiri.cz. Další plavby zůstávají. ČERVEN 9.6.        Zelenáči v triu (Krbec,Drnec,Šplíchal) 11.6.      Jindra Kejak ...

COUNTRYFACHMAN

COUNTRYFACHMAN

Kdo se stane Countryfachmanem? Poslouchejte naše vysílání a poznejte, který český interpret přezpíval anglický originál. Po celý rok, vždy první úterý v měsíci, vás budeme zkoušet a odměnou bude certifikát, hrnek, tričko nebo jiný dárek od Country Radia.

COUNTRY FONTÁNA 2020 - ZRUŠENA

COUNTRY FONTÁNA 2020 - ZRUŠENA

Vážení posluchači a fanoušci našich festivalů, letošní ročník je z důvodu vyhlášení nouzového stavu a s tím souvisejícím zákazem pořádání akcí s účastí veřejnosti zrušen a to ve všech lokalitách - Praze, Brně a Ostravě. Důležitá zpráva pro vás, již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti pro příští rok 2021. V příštím roce si naše festivaly společně užijeme a oslavíme 30 let existence Country Radia při velkolepé oslavě.
  ...

Kontakt

COUNTRY RADIO, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 - Strašnice
tel.: 251 024 111