Svátek má Alexandr

12/0 °C

Milan Schmidt

Milan Schmidt

Právě hraje:
NAĎA URBÁNKOVÁ
ZÁVIDÍM

10:00 - 14:00

Živé vysílání

Akce

FESTIVAL COUNTRY FONTÁNA

Vážení posluchači, s radostí Vám oznamujeme, že tradiční festivaly Country Radia COUNTRY FONTÁNA 2017 proběhne: ve čtvrtek 8. června na Císařské louce, Praha 5 - Smíchov, v sobotu 17. června v amfiteátru „Starého pivovaru" Brno- Řečkovice, v sobotu 24. června v areálu Slezskoostravského hradu v Ostravě.
Všechny festivaly začínají v 15:00hodin, vstup do areálů ve 14:00hod. Plánovaný konec festivalů je ve 22:00hod. Na festivalech přivítáme...

STŘÍBRNÝ POKLAD

Vážení posluchači, hledejte ve vysílání Country Radia výherní píseň. První z vás, který se dovolá po odehrání výherní písně do studia na 601/271271, ihned vyhrává STŘÍBRNOU MINCI.
Soutěž probíhá od pondělí do pátku od 6-17.00hod., v sobotu a neděli 8-17.00hod.

GRILOVAČKY NA SNĚHU

Country grilovačka na sněhu! Od ledna do konce března na sjezdovkách v Jizerských horách! Klobásky, svařáček, pohodička a navíc úplně zadarmo!!! Během akce jsme pro vás připravili spoustu soutěží o krásné hodnotné ceny!!!
Těšíme se na vás vždy v sobotu od 11 hodin:   25.2.,11.3. - ve ski areálu Severák v Hraběticích v Jizerských horách, https://www.google.cz/maps/@50.7773051,15.191508,342m/data=!3m1!1e3   4.3., 18.3. - ve ski...

TALENT COUNTRY RADIA 2017

TALENT COUNTRY RADIA 2017 Máte kapelu, jste sólista s kytarou, písničkář ... prostě muzikant? Hrajete country, folk, bluegrass, trampskou píseň nebo podobný žánr? Vaše příležitost má jméno TALENT COUNTRY RADIA. Na vaše přihlášky čeká čerstvý již 10. ročník této hudební soutěže.
Podmínkou účasti v soutěži je vlastní autorská tvorba . Tedy písně, jejichž hudbu i text jste sami složili. Na věku nezáleží. Interpret /...

SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO


Country Radio rozdává nové samolepky na vaše automobily "Jedu v klidu s Country Radiem". Vyzvednout si je můžete na recepci Country Radia.  

COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu


Stáhněte si do svého chytrého mobilu novou aplikaci Country Radia a ihned budete vědět, co se u nás děje. Mobilní aplikace už nepoužívají jen odborníci, nadšenci a hračičkové, ale stovky tisíc běžných uživatelů chytrých mobilů a tabletů. Hrajte s námi, celý červen máte možnost vyhrát krásné nové cedulky "Country pes" na váš plot. Aplikace ke stažení zde .

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB
Horsecare

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér