Svátek má Arnošt

16/7 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

Živé vysílání

Akce

ZA 3 PECKY ZA KOPECKY

Vážení posluchači hledejte ve vysílání Country Radia sadu tří výherních písní (pecek) za sebou. První z vás, který se dovolá po odehrání anoncovaných písní do studia, vyhrává ihned zájezd do Maroka.
  Partnerem soutěže je Ck Blue Style a Marocká centrála cestovního ruchu.   Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 ...

FESTIVAL COUNTRY FONTÁNA

Vážení posluchači, s radostí Vám oznamujeme, že tradiční festivaly Country Radia COUNTRY FONTÁNA 2017 proběhnou: ve čtvrtek 8. června na Císařské louce, Praha 5 - Smíchov, v sobotu 17. června v amfiteátru „Starého pivovaru" Brno- Řečkovice, v sobotu 24. června v areálu Slezskoostravského hradu v Ostravě.
Všechny festivaly začínají v 15:00hodin, vstup do areálů ve 14:00hod. Plánovaný konec festivalů je ve 22:00hod. Na festivalech přivítáme...

Březen měsíc Country Radia

Měsíc jara, kdy se vše probouzí a připravuje k novému životu. Country Radio pro vás připravilo tradiční oslavný program!
Poslední týden v březnu se opět vrátíme k vašim písničkám na přání. Březen - měsíc Country Radia ... a jeho posluchačů. 1. dubna od 12 do 15hodin otevřeme brány studia a zveme vás na Den otevřených dveří.

TALENT COUNTRY RADIA 2017

Po několikanásobném poslechu 225 písniček od rána do večera, po mnoha probdělých nocích se sluchátky na hlavách, po nemalých vzájemných hádkách porotců ... je to tady!!!
800x600 Z 75 interpretů, kteří zaslali do soutěže TALENT COUNTRY RADIA 2017 po třech svých písničkách, vybrala porota deset nejzajímavějších. Deset písní, které nasbíraly nejvíce bodů se prodralo do éteru Country Radia.   TOP 10 soutěžních písní vysíláme od 3. 4. do...

COUNTRY ROAD

Vážení posluchači, s radostí vás zveme na další z řady Country Road. Tentokrát se potkáme v divadle Gong 30. března od 19.30hodin.
Zahrájí skupiny: TAXMENI & REKONVALESCENCE. Večerem provází starší archivář II kategorie Bezi jr.. Předprodej vstupenek v Country Radiu a Divadle Gong http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=566110&idpartner=132

SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO


Country Radio rozdává nové samolepky na vaše automobily "Jedu v klidu s Country Radiem". Vyzvednout si je můžete na recepci Country Radia.  

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB
BEAPHAR
Horsecare
AUTO STRAKONICE
Makro

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér