Svátek má Slavomír

-2/-12 °C

Jitka Koutná

Jitka Koutná

Právě hraje:
PAVEL BRUMER
PODRÁŽKY ŠMIRGLUJOU NABITEJ SÁL

08:00 - 14:00

Živé vysílání

Akce

GRILOVAČKY NA SNĚHU

Country grilovačka na sněhu! Od ledna do konce března na sjezdovkách v Jizerských horách! Klobásky, svařáček, pohodička a navíc úplně zadarmo!!! Od 16hodin zazpívá Honza Vančura! Během akce jsme pro vás připravili spoustu soutěží o krásné hodnotné ceny!!!
Těšíme se na vás vždy v sobotu od 11 hodin: 21.1., 11.2., 25.2.,11.3. ... ve ski areálu Severák v Hraběticích v Jizerských horách, ...

TAJEMNÝ KINOJACKPOT

Každé všední ráno mezi 6-9 hodinou roztáčíme se Soňou a Vláďou TAJEMNÝ KINOJACKPOT COUNTRY RADIA! Hledejte ztracená slova v našich filmových ukázkách a vyhrávejte spoustu peněz!
V jackpotu je nyní1000Kč

TALENT COUNTRY RADIA 2017

TALENT COUNTRY RADIA 2017 Máte kapelu, jste sólista s kytarou, písničkář ... prostě muzikant? Hrajete country, folk, bluegrass, trampskou píseň nebo podobný žánr? Vaše příležitost má jméno TALENT COUNTRY RADIA. Na vaše přihlášky čeká čerstvý již 10. ročník této hudební soutěže.
Podmínkou účasti v soutěži je vlastní autorská tvorba . Tedy písně, jejichž hudbu i text jste sami složili. Na věku nezáleží. Interpret /...

COUNTRY BÁL MLADÁ BOLESLAV

Country Bál Country Radia se blíží! V pátek 27. ledna vám budou ty nejlepší písničky k tanci i poslechu budou hrát skupiny Taxmeni, Barbecue a Brontosauři revival.
Předtančení a rozšířenou výuku country tanců nabídnou taneční skupiny Bezinky Country Dance a Oklahoma. O westernovou show se postará Rodeo býk. Westernové oblečení obzvláště vítáme. Celým večerem vás provede moderátor Country Radia Milan Schmidt . V pátek 27. ledna od 20:00 se na vás...

NAROZENINOVÁ TRIČKA COUNTRY RADIA

Country Radio připravilo speciální edici triček k výročí 25 let své existence.
Trička lze zakoupit na recepci Country Radia: Říčanská 3, Praha 10 a dále na www.countryclaim.cz/countryradio   Cena triček je 290,-Kč.

SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO


Country Radio rozdává nové samolepky na vaše automobily "Jedu v klidu s Country Radiem". Vyzvednout si je můžete na recepci Country Radia.  

Country obchůdek
Facebook

Inzerce

Country JOB
Horsecare

Partneři webu

Porta
UAMK
FOLKtime - Vašše brána do světa folku
Malostranská beseda
Mobilní ateliér