Svátek má Anna

19/12 °C

Automat

Automat

Právě hraje:
Country Radio
... klidné rádio do neklidné doby

COUNTRY ROAD
COUNTRY RADIO přímo ve vašem chytrém telefonu
COUNTRY PARNÍK 2017
SAMOLEPKY NA VAŠE AUTO

Poslouchej živě

Dnes uslyšíte

17:00 - 18:00
Písničky na přání
18:10 - 18:12
Fígle a dobroty Františka Mlsoty
18:20 - 18:25
Šmankote babičko poraď
18:40 - 18:45
Hudební vzpomínání
19:00 - 20:00
Country Time

Pořady Country

Fígle a dobroty Františka Mlsoty

Fígle, rady, recepty, postupy, nápady, návody a tipy na výlety Františka Mlsoty.

Náměty a nápady můžete posílat na fmlsota@countryradio.cz . Šikovné informace z Frantovy dílny poslouchejte na Country Radiu každý den v 18:10.    

Bonanza

Hitparáda českých, ale i zahraničních písniček :-)

Ozvěny osadních ohňů

V "Ozvěnách" si představíme mladou osadu nevšedního pojmenování. Nese totiž název "Dánsko". Aby se dobře poslouchalo, zazpívá a zahraje k tomu Vlaďka Chaloupková o které v budoucnu ještě určitě uslyšíte!

Poslouchejte Country Radio v úterý 25.7. od 19.00 hodin. Repríza v neděli od 0-1hod.

Folkmenu - nedělní večer s folkem na Countryradiu

Původní schéma a rubriky (kalendáře akcí a výročí a představení nových CD či rozhovory), která se i reprízuje ve čtvrtek od půlnoci, se vrací na čas 21-22 hodin, hodina od 20.00 zůstává vyplněna Folkovou abecedou, Folkovým letopočtem a Folkovým tématem, od 22 se setkáte s folkem ze zahraničí a mladým folkem.

Součástí pořadu je také folková minihitparáda Folkové stupně. V dubnu si budeme také představovat jednotlivé soutěžící v soutěži o titul Talent Countryradia, na které v květnu...

Country, Oldies & R'n'R Party

Míra Křen vám každé pondělí od 19-20 hodin představuje ty nejlepší kousky ze svého nevyčerpatelného archivu z let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. Repríza v neděli od 2-3 hod.

Sklípek Yvony Přenosilové

Yvona Přenosilová vás zve každý pátek do svého imaginárního sklípku, kde si můžete poslechnout její oblíbené písničky a kam leckdy zavítají milí hosté. Jako dobré víno svou chutí a vůní osvěží tělo, dobrá muzika pohladí duši.

Každý pátek od 19:00 s reprízou v úterý od půlnoci na Country Radiu.

Zadáno pro legendy

V letošním roce má pořad Zadáno pro legendy podtitul "Roky legend - legendy roků". V každém pořadu se zastavíme u jedné výrazné osobnosti konkrétního roku. Začali jsme na konci čtyřicátých let a dojdeme až do současnosti. Pouze první pořad v měsíci bude věnován legendě z českých luhů a hájů. Tenbtokrát dnes se zastavíme u roku 1968 – legedou z toho roku se stali třeba Willie nelson, Bobby Goldsboro, Jeanie C.Reily, ale také skupina THE OSBORNE BROTHERS. A o ní bude pořad v sobotu 29/7.

Osborne brothers patří mezi nejpopulárnější a nejinovativnější bluegrassové kapely, které zpřístupnily bluegrass širšímu publiku a navíc do něj přinesly řadu novinek – v...

VÍKEND COUNTRY RADIA

VÍKEND COUNTRY RADIA

Jak je léty dobře ověřeno, patří mezi posluchačsky nejoblíbenější víkendové programy srovnávání originálů slavných country písní s jejich domácími verzemi. A právě to nás čeká o tomto víkendu! A komu by to nestačilo, může si dát velký "tandemový" nášup hned v úterý. Poslouchejte Country Radio v sobotu 29. a neděli 30.7.

KONĚ NA COUNTRY RADIU

KONĚ NA COUNTRY RADIU

Milovníci koní by si rozhodně neměli nechat ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do světa koňských plemen. Tradiční pořad věnovaný koním, vašim dotazům o koních a kam se můžete v nejbližší době za koňmi podívat.

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

ZDRAVÍČKO, DOKTORE!

POŘAD, VE KTERÉM JDE O ŽIVOT! Kontaktní pořad na Country Radiu "Zdravíčko, doktore!" "Zdravíčko, doktore!" - Váš domácí lékař. Každou sobotu od 19:30 hodin a v pondělní repríze od 0:00 hodin bude Vladimír Mertlík klást největším lékařským kapacitám otázky aktuálních ožehavých témat z oblasti medicíny.

Kontakt

COUNTRY RADIO, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
tel.: 251 024 111

© 2000-2017 Country Radio
Radio United Services s.r.o.
sídlo: Říčanská 2399/3, Vinohrady, 101 00 Praha 10
spisová značka: C 202501 vedená u Městského soudu v Praze